Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i Miralbelki z pod tagów #tfwnogf i #tfwnobf co byście powiedzieli na jakieś walentynki? Oczywiście nie wspólne ale można by zorganizować tagi i spróbować się połączyć w pary, chodzi mi głownie o to aby nie być samotnym w tym dniu bo wtedy przychodzą #feels i człowiek myśli o sobie że jest większym #przegryw niż jest w rzeczywistości. Forma doboru partnerów jest do opracowania, Mirków jest sześć razy więcej niż Mirabelek więc będą miały w czym wybierać, przez te 2 miesiące można sie poznać żeby jakoś to spotkanie przebiegło...
Ja w tym roku w koleżanka żeby nie spędzać dnia samotnie byliśmy w Escape Room'ie, w kinie, szukaliśmy skrzynek z geocatching'u, jedliśmy naleśniki słodkie prawie do porzygu (pierwszy raz miałem tak, że czegoś dokończyć nie mogłem, koleżanka zresztą też) a na koniec pojechaliśmy na romantyczną kolacje do IKEA na hotdogi.
Także było co robić( ͡° ͜ʖ ͡°)((oo))
Czy są jakieś Mirabelki i Mirki gotowe na taką małą wspólną zabawę?
Jeśli tak to proszę o plus'a abym mógł wołać i wtedy zobaczymy.
#rozowepaski i #niebieskiepaski też wołam może któryś z nich (tak jak ja) nie obserwuje tagów typu #tfwnogf i #tfwnobf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 16
OP: Widzę że nie wszyscy zrozumieli, chodzi o połączenie się w pary ludzi którzy sobie przypadną do gustu, nie festiwal #!$%@? o którym wspomina @piwonamiodzie:...

Zgłoszą sie pod specjalny tag z danego województwa i na PM pogadają, taki dodatek do #randkujzwykopem
@SRD-4: Istnieje możliwość że skonczy sie to czymś wiecej niż jednym dniem;)
@wonsz_smieszek: o to chodzi.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling