Wpis z mikrobloga

@OpsMom:

Zamierzamy kontynuować prace nad grą, którą pokochaliście, jednak już nie będą pojawiać się tak duże zmiany, jak w czasie testów rozgrywki, gdyż podstawowa mechanika pozostanie niezmieniona, a my skoncentrujemy się na dopracowywaniu szczegółów gry i rozszerzaniu jej spektrum.


Czyli co? Oleją WT i będą wydawać już tylko poprawki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OpsMom: Przecież w tej grze jest jeszcze od cholery do zrobienia. Niepokoi mnie to, ze oni już widzą w oddali koniec.

Tytuł „Towarzysz broni” zostanie przyznany graczom, którzy zalogowali się się w roku 2016,

„Sprawdzony w boju” dla osób od 2015 roku,

„Wierny Wojownik” to osoba grająca w War Thunder od 2014 roku.

Ostatni tytuł „Stara Gwardia” zostanie przyznany użytkownikom z 2013 roku!

Liczy się data pierwszego zalogowania

Moja Data rejestracji
@bazingac3po: Już wspominali, że pojawią się Francuskie i włoskie samoloty. Chcą to zrobić w oddzielnych drzewkach.
Czy to znaczy, ze pojawia sie też czołgi i łódki? O łódkach nic nie mówili, ale o czołgach.... Włoskie czołgi nie nadają sie na oddzielną nację, zaś z francuzami jest ciężko, bo brakuje im maszyn na III erę.
Ich najlepszy przedwojenny czołg to nieukończony prototyp B40 z 105mm haubicą w kadłubie i 57mm armatą w
@onlajf: Stalingrad, Moskwa i Kubań, BoS -> BoM -> BoK. Kierunek, to ciężko powiedzieć. niektórzy przewidują, że następne może być Midway.. po ogłoszeniu, oddania CloD do ekipy Team Fusion, to nie wiem, kiedy można by się spodziewać teatru europy zachodniej.
oprawa jest porównywalna, ale w ilości szczegółów, to wygrywa Sturmovik..
poza tym, zostało wprowadzone sterowanie myszką dla samolotów i są czołgi, ale nie wiem jak się gra. to tak...