Wpis z mikrobloga

Dziś w ikea: widzę gościa po 30, pod pachą dwie znane maskotki a na twarzy pełna duma i uśmiech zadowolenia. To na pewno był jeden z Was. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#whatever
  • 21
  • Odpowiedz
@mastermah: użyj maści na ból pewnej okolicy. Pewnie jakbym napisała, że była to Warszawa to stwierdziłbyś, że WARSZAFKA się chwali. Żałosne. :)

@DryfWiatrowZachodnich hmmm czy były okulary to nie pamiętam ale reszta się zgadza! Czyżbyś to był Ty? Jeśli tak to przepraszam za ocenę wieku ale miałam zbyt mało czasu na kalkulację - tak szybko zmierzałeś do kasy. Co w sumie nie dziwne bo wyglądało na to, że zgarnąłeś
  • Odpowiedz
@mastermah: Mnie to nic nie boli. Jedynie wkurza takie gadanie. Zwykły wpis o tym, że widziałam uśmiechniętego chłopaka, który wyglądał jakby wygrał właśnie dwa miliony albo znalazł dziewczynę. Jak widać znalazłeś jednak powód żeby się przy******* o to, że sytuacja miała miejsce w Warszawie. :)
  • Odpowiedz
@DryfWiatrowZachodnich: Ja byłam koło 16:40. A rekinów widocznie nie znalazłam, ale to dobrze bo jeszcze podkusiłoby mnie żeby kupić. :)
Przemknąłeś jak burza, zdążyłam się tylko zaśmiać i odwrócić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Llinka: Ja bylem na tyle cwany ze spytalem pana z obslugi gdzie pluszaki - na dziale dzieciecym na 1. pietrze, tuz obok pani przy komputerze gdzie mozna bylo karte IKEA wyrobic ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widze na stronie IKEI ze dla Targowka juz nie ma rekinow, niezle schodza.

Btw, Mastermah ma odrobine racji - jest tak tendencja ze jak ktos nie pisze jakie miasto, to najprawdopodobniej
  • Odpowiedz
@DryfWiatrowZachodnich: W takim razie w tym czasie w ikei musiał kręcić się jeszcze jeden śmieszek. Widziałam go na parterze. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Cóż, ja nie zapomniałam jednak, że istnieją również inne miasta.
  • Odpowiedz
@Llinka: Kurde, zapomnialem napisac, powinienem juz spac isc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rekiny na gorze, ale kasowalem na dole - w kasie samoobslugowej :D Droga do kas byla dluuuuga i kreta, bo pan ktorego spytalem jak wyjsc kazal mi sie trzymac strzalek na podlodze, ktore prowadza chyba przez caly sklep....
  • Odpowiedz
@mastermah:

Nauczcie się ludzie w końcu, że jak nie piszą jakie miasto to Warszawka, bo oni zapominają, że inne miasta w ogóle istnieją ( ͡º ͜ʖ͡º)

A istnieją? Jakie niby?
  • Odpowiedz