Wpis z mikrobloga

@mastermah: użyj maści na ból pewnej okolicy. Pewnie jakbym napisała, że była to Warszawa to stwierdziłbyś, że WARSZAFKA się chwali. Żałosne. :)

@DryfWiatrowZachodnich hmmm czy były okulary to nie pamiętam ale reszta się zgadza! Czyżbyś to był Ty? Jeśli tak to przepraszam za ocenę wieku ale miałam zbyt mało czasu na kalkulację - tak szybko zmierzałeś do kasy. Co w sumie nie dziwne bo wyglądało na to, że zgarnąłeś dwa ostatnie
@jej_czarne_oczy: Masz fote, tylko 1 bo z drugim robilem za kuriera dla znajomej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Llinka: Bylo sie odezwac ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prawde mowiac myslalem jak z nimi szedlem ze jest spora szansa ze ktos z wypoku mnie zobaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie pasuje tylko to ze zgarnalem ostatnie, troche ich jeszcze zostalo jak
DryfWiatrowZachodnich - @jejczarneoczy: Masz fote, tylko 1 bo z drugim robilem za kur...

źródło: comment_5cOuUMzmmaO8tvUPv4B0inwXZvyKTUXi.jpg

Pobierz
@Llinka: Ja bylem na tyle cwany ze spytalem pana z obslugi gdzie pluszaki - na dziale dzieciecym na 1. pietrze, tuz obok pani przy komputerze gdzie mozna bylo karte IKEA wyrobic ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widze na stronie IKEI ze dla Targowka juz nie ma rekinow, niezle schodza.

Btw, Mastermah ma odrobine racji - jest tak tendencja ze jak ktos nie pisze jakie miasto, to najprawdopodobniej Warszawa
@Llinka: Kurde, zapomnialem napisac, powinienem juz spac isc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rekiny na gorze, ale kasowalem na dole - w kasie samoobslugowej :D Droga do kas byla dluuuuga i kreta, bo pan ktorego spytalem jak wyjsc kazal mi sie trzymac strzalek na podlodze, ktore prowadza chyba przez caly sklep....