Wpis z mikrobloga

Taką ciekawostkę znalazłem. Rosja ma od morza Barentsa po morze Czarne zaledwie 348 konwencjonalnych pocisków dalekiego i średniego zasięgu zdolnych razić nasze terytorium. Nawet jakby je wszystkie w nas odpalili to nic praktycznie nie zrobią. Dla porównania Amerykanie na Libię wystrzelili 200 Tomahawków a na Irak ponad 1100, innych stand-offów nie licząc.
Myślałem, że mają tego więcej - przecież my za "chwilę" będziemy mieli 150 a jak dojdą Homary to może nawet będziemy mieć więcej takiej broni niż Rosja na całej zachodniej flance...no i jeszcze OT dochodzi( ͡° ͜ʖ ͡°)
Także chyba spoko...
#militaria #polandstronk
Pobierz stahs - Taką ciekawostkę znalazłem. Rosja ma od morza Barentsa po morze Czarne zaledw...
źródło: comment_VOe1tJacYIhI94kOCkeQ7SpCfNNsNT4C.jpg
  • 2
Rosja ma od morza Barentsa po morze Czarne zaledwie 348 konwencjonalnych pocisków dalekiego i średniego zasięgu zdolnych razić nasze terytorium. Nawet jakby je wszystkie w nas odpalili to nic praktycznie nie zrobią. Dla porównania Amerykanie na Libię wystrzelili 200 Tomahawków a na Irak ponad 1100, innych stand-offów nie licząc.


@stahs: Bo USA to prawdziwa potęga militarna a Rosja to państwo które robi z siebie mocarstwo do tego światowa propaganda musi czymś