Wpis z mikrobloga

Różowy poszukuje laptopa. Budżet raczej ograniczony w okolicach 1 500zł. Możliwość na raty. Teraz pytanie do was. Jakie sklepy polecacie, gdzie szukać czegoś wartego uwagi? Poza tym, lubi ona czasem zmontować jakiś film no i bardziej nastawmy się na to, żeby to ogarniał. Gry to raczej na facebooku więc tutaj bez szaleństw. Na jakie parametry zwracać w tym przypadku uwagę?
PS. Budżet może iść trochę w górę. Laptop może być bez systemu.
PS2. Wiem, że mały budżet na kombajn do montażu, ale jak ma się dławić na czymś innym to niech się dławi, tylko niech chociaż w miarę radzi sobie z tym montowaniem.
#it #komputery #montaz #filmy #laptopy
  • 11
@definitelynotme: Ja ostatnio kupiłem szwagierce laptopa poleasingowego Dell E5430 za 980 zł. Wygląda jak nowy. Procesor i5, chyba 2,6 GHz. 4 GB Ram, 320 GB dysk. Jak za te pieniądze super sprzęt. Już nigdy nowego laptopa nie kupie.
Z tym, że ten ideapad nie jest nowy i słynął ze słabej konstrukcji


@Pustulka: @fok_fok: @definitelynotme G510 to stary model, ale można próbować wyrwać nowy egz. w tej cenie. Co nie zmienia faktu, że zawiasy polecą zaraz i jest to po prostu zabawka, 3568 znacznie lepszy. Przeskok między 4200M a 3320M nie jakiś diametralny, ale 6100u bardzo przeciętnie