Wpis z mikrobloga

@appylan: Ten trudny charakter jest wyolbżymiany chyba trochę, bo co by nie gadać jeśli gadają źle o Boogiem to albo w kontekście techników które wynikają z frustracji, albo niedogadywanie się z trenerami/zarządem, co patrząc na to co się tam #!$%@? nie dziwi. Największy kłopot to przeprowadzenie wymiany, bo wydaje mi się, że Danny nie będzie chciał za wiele oddawać, a Kings mogą chcieć bardzo dużo.

@piotr-zbies: Co do Noela to
@parooow: Myśle, że mimo wszystko jest potencjał do wymiany Boston ma pierwszy pick w następnym drafcie a jest pare obiecujących graczy którzy będą brali udział w drafcie. Mimo wszystko kibicuje aby ten trade się odbył, chciałbym zobaczyć taka pierwsza piątkę: Horford, Cousins, Crowder, Bradley, Thomas.
@appylan: nie dziennikarzom, tylko dziennikarzowi, który obsmarował gównem członka jego rodziny w artykule i potem w szatni ciągnął temat mimo że DMC powiedział że nie chce o tym mówić.
@MrBates: nvm. Tak i tak skończyło się na tym że skakał do gościa 60+ tylko dlatego, że napisał nieprzychylny mu artykuł (jest w video, nie jest to jakiś paszkwil, ale dość mocno krytykuje styl imprezowania DMC).
@parooow Nie widziałem żadnych raportów nigdzie, ale powtórzę to, co ostatnio pisałem - Boogie za chwilę dostanie kontrakt od Sacramento na nowych zasadach CBA i na tym się skończy. Dalej będzie największą gwiazdą organizacji, będzie mógł robić co chce, nie martwić się nad swoimi wadami i nikt mu nic nie zrobi, bo to w końcu Kings. I obu stronom będzie to pasować.