Wpis z mikrobloga

@RaV_Oyabun: Gdybym chciał pierwszy wynik z google to bym wpisał sobie. Chcę coś z polecenia. A o ceny pytam, bo nie orientuję się ile z reguły mogą kosztować w mieście takie rzeczy (zakładam, że mniej niż przy stoku). Także - możesz coś polecić, czy jak to na wypoku bywa, czepiasz się dla samego czepiania?
@xstempolx: Też to rozważam. Aczkolwiek jadę na Słowację, a tam jednak pewnie będzie ciutkę drożej. Z drugiej strony, pewnie różowy pojeździ 1-2 dni, a wypożyczyć tutaj musiałbym na 4. Także na jedno może wyjdzie.
@AvantaR: Gdy jeździłem jeszcze na Słowację ze znajomymi bez sprzętu, zazwyczaj zatrzymywaliśmy się przed granicą w jakiejś miejscowości i braliśmy sprzęt na tydzień po Polskiej stronie. Zawsze to mniej wożenia i po drodze.
@AvantaR: ja ostatni raz byłam tam 3 lata temu (,) coś sie tam pozmieniało na lepsze, bo planujemy jechać tak ,,przygotowawczo" na jeden dzień żeby sie z powrotem wdrożyć w temat
@evvelina: Tyle co się zmieniło, to nowa kolejka z Jaworzyny na Skrzyczne. No i pod koniec grudnia Beskid Sport Arena - nowy ośrodek otwierają. A tak to jeszcze trzeba poczekać. Słowacy inwestują, ale dopiero zaczynają (widać na dole Soliska już roboty).
@evvelina: Na razie tak. Myślę, że za 2 lata będzie grubo. O ile ogarną temat parkingów (w sensie parking przed Szczyrkiem wielki + skibusy darmowe), bo inaczej będzie horror.
@AvantaR: myśle ze jakby nie było to i tak bedą tam ludzie jeździć :) choćby ze względu na tak w trasy, ja sie tam uczyłam jeździć i obyło sie bez większych uszkodzeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)