Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiem, że wielu tutaj studiuje na AGH, widziałem, że jest tam taki kierunek Informatyka Społeczna. O co w nim wogóle chodzi, to jakiś śmieszny gównokierunek? Jak wyglądają ludzie, którzy na to chodzą? #przegryw #studbaza #studia ⫵programowanie #agh

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Wiem, że wielu tutaj studiuje na AG...

źródło: comment_W3aw6MsfJDDGfF4SdjKKDXnxjBvfnmw9.jpg

Pobierz
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: no elo, melduję się z tego kierunku. Generalnie rzecz biorąc mamy głównie elementy socjologii, a z informatyki projektowanie, UX i grafikę komputerową. Ponoć kiedyś mamy mieć programowanie ( ͡º ͜ʖ͡º) Na matematyce nam powiedzieli na pierwszych ćwiczeniach, że uczelnia nie chce nas wystraszyć. A tak wyglądam ( #pokazmorde) (załącznik) Pozdrawiam anonimowy mireczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
v.....4 - @AnonimoweMirkoWyznania: no elo, melduję się z tego kierunku. Generalnie rz...

źródło: comment_EmXMqM4omvhZwKjdr3wnGbPTqdB5QDFO.jpg

Pobierz
@AnonimoweMirkoWyznania: Dotychczas poznałem kilka osób z „normalnej” informatyki i nie śmieszkowali. O perspektywach nikt nie wspominał albo zapomniałem, ale z pewnością będziemy mogli pracować w mediach społecznościowych, agencjach reklamowych, firmach projektujących strony czy aplikacje itp.
@MINDGAME: Chciałem iść na czysto humanistyczne studia, ale pomyślałem, że skoro jest taki kierunek to może warto spróbować połączyć nabytą w technicznej szkole (skończyłem telekomunikację w ZSŁ) wiedzę i zainteresowanie naukami społecznymi.
@AnonimoweMikroWyznania czy myślisz, że osoba po biol-chem, zielona jak szczypiorek na wiosnę z majcy i informatyki jest w stanie przebrnąć przez te studia? Tematy socjologiczne myślę, że są luzik do ogarnięcia, ale mam wątpliwości co do "ścisłej" części studiow - czy jest bardzo trudno przez nie przebrnąć po matematyce na poziomie podstawowym?