Wpis z mikrobloga

@PyraPrzeznaczenia: Niby czemu chciałabys banowac za mirkolisty? Są skrajnie różne od skryptów. Dostaje się bezpośredni link do treści którymi się interesuję ale zdecydowac o zaplusowaniu bądź wykopaniu mogę sam. Gdzie widzisz problem?
@Magromo: Ogromna część wołanych osób po prostu wykopuje i nie czyta. Widać to nawet po tym, że wykopy pojawiają się kilkanaście sekund po zawołaniu list. To daje taką sztuczną wysoką pozycję znaleziska w wykopalisku.
Jeśli ktoś dostaje powiadomienie, czyta sobie artykuł i wykopuje albo nie wykopuje i postępuje z tym jak z każdym innym znaleziskiem no to ok, ale działanie większości to tylko wykopanie po dostaniu powiadomienia.
Przecież cała reszta znalezisk
Ogromna część wołanych osób po prostu wykopuje i nie czyta. Widać to nawet po tym, że wykopy pojawiają się kilkanaście sekund po zawołaniu list.

@PyraPrzeznaczenia: Identycznie działa to z wszystkimi innymi treściami, to że ktoś wykopuje bez przeczytania nie jest cechą mirkolisty.
@Magromo Służy to tylko do szybszego wypychania znalezisk na główną, które bez tego być może wcale by się na nią nie dostały. Wg mnie z tego powodu powinno się tego zakazać.
Naprawdę co innego wstawić znalezisko pod tagiem #mikroreklama a co innego wołać dwieście dwajścia osób. Trzeba być niespełna rozumu żeby myśleć że to tak po prostu, a nie żeby manipulować xd
Służy to tylko do szybszego wypychania znalezisk na główną, które bez tego być może wcale by się na nią nie dostały. Wg mnie z tego powodu powinno się tego zakazać.


@PyraPrzeznaczenia: Ludzie dostają bezpośredni link do treści która ich interesuje i którą mogą wykopać.
Chcesz zakazać informowania innych o rzeczach które ich interesują? Oczywiście że takie znaleziska szybciej wejdą na główną, ale to fakt bez żadnego znaczenia.

Trzeba być niespełna rozumu
@Magromo Jezusmaria pisze chyba 3 raz. Manipulacja polega na tym że nagle duża liczba osób wykopuje coś chwilę po dostaniu powiadomienia.
Do tej pory ludzie sami radzili sobie z szukaniem treści które ich interesują, jest nawet coś takiego jak tagi i często jest pod nimi dodawane coś w temacie tagu,mozna je obserwować nawet i później wszystko widzi się w mój wykop, można też zaglądać na wykopalisko, no ale chyba niektórych to przerasta.
Manipulacja polega na tym że nagle duża liczba osób wykopuje coś chwilę po dostaniu powiadomienia.


@PyraPrzeznaczenia: I to ma być manipulacja?

Do tej pory ludzie sami radzili sobie z szukaniem treści które ich interesują, jest nawet coś takiego jak tagi i często jest pod nimi dodawane coś w temacie tagu,mozna je obserwować nawet i później wszystko widzi się w mój wykop, można też zaglądać na wykopalisko, no ale chyba niektórych to
@Magromo: Oczywiście, że to ma być manipulacja. Przecież jak zrobi tak np. jakieś 30 osób z listy to to ma duży wpływ na znalezisko, a nie ma nic wspólnego z uczciwością.
Może i jest 67 list, które działają tak jak powinny, ale jest ta jedna, która służy do wołania ludzi, którzy bezmyślnie wykopują.

A co złego w tym że są wykopywane na główną?

Złe jest to, że są wykopywane bezmyślnie, bez
Oczywiście, że to ma być manipulacja. Przecież jak zrobi tak np. jakieś 30 osób z listy to to ma duży wpływ na znalezisko, a nie ma nic wspólnego z uczciwością.


@PyraPrzeznaczenia: Oczywiście że wykopywanie znaleziska ma na nie wpływ, ale nie jest to w żadnym razie manipulacja ani nieuczciwość ( ͡º ͜ʖ͡º)

Złe jest to, że są wykopywane bezmyślnie, bez przeczytania, przez większą grupę osób, przez
nie jest to w żadnym razie manipulacja ani nieuczciwość ( ͡º ͜ʖ͡º)


Jak każde inne znalezisko na wykopie.


@Magromo: Yyyy na to już odpisywałam.

To co napisałaś jest absurdalne. Jesli ktoś jest czyms zainteresowany to może tego szukać, może na to czekać lub po prostu dostac bezpośredni link, nie ma żadnego obowiązku marnowania czasu.


@Magromo: Jednak spora część osób z listy jest tam tylko w
Yyyy na to już odpisywałam.


@PyraPrzeznaczenia: Nie, nie odpisałaś. Nadal pytam cię czemu widzisz nieuczciwość i manipulacje w zwykłym wykopywaniu.

Jednak spora część osób z listy jest tam tylko w celu wykopania znaleziska i nie ma to nic wspólnego z ciekawością i zainteresowaniem.


Po czym jesteś w stanie to stwierdzić?

A kształtowanie zainteresowań i poglądów nie jest absurdalne, rozsądniej byłoby poszerzyć horyzonty i wyjść poza coś, do czego jest się wołanym.
Nie, nie odpisałaś. Nadal pytam cię czemu widzisz nieuczciwość i manipulacje w zwykłym wykopywaniu


@Magromo: Nie widzę nieuczciwości i manipulacji w zwykłym wykopywanie. Nieuczciwość i manipulacje widzę w wykopywaniu po dostaniu powiadomienia z mirkolisty. To dla Ciebie te 2 rzeczy się nie różnią. Według mnie się różnią.
to teraz będę cytować samą siebie

Służy to tylko do szybszego wypychania znalezisk na główną, które bez tego być może wcale by się na
Nieuczciwość i manipulacje widzę w wykopywaniu po dostaniu powiadomienia z mirkolisty. To dla Ciebie te 2 rzeczy się nie różnią. Według mnie się różnią.


@PyraPrzeznaczenia: A więc twoje argumenty na to że się różnią to:

Służy to tylko do szybszego wypychania znalezisk na główną, które bez tego być może wcale by się na nią nie dostały.

Wykop po otrzymaniu powiadomienia w tagu ✓
Wykop po otrzymaniu powiadomienia od kogoś ✓
Wykop
Wykop po otrzymaniu powiadomienia w tagu ✓ Wykop po otrzymaniu powiadomienia od kogoś ✓

Wykop po otrzymaniu powiadomienia od mirkolisty X


@Magromo: Wykop po otrzymaniu powiadomienia w tagu jest ok. Wykop po otrzymaniu powiadomienia od kogoś jest w miarę w porządku, o ile nie jest wołanych dwieście dwajścia osób nawet bez list. No przecież to jakaś kpina, co innego zawołać kilku kolegów z wykopu, a co innego bawić się w zbiorowe