Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
Faza pucharowa – Mecz 8

Tag do obserwacji: #mirkoserial | Wyniki fazy pucharowej: KLIK

WAŻNE! Prócz głosowania proszę także o plusowanie ankiet, gdyż samymi głosami nie da się już najwyraźniej wejść w gorące, a jest to konieczne żeby w zabawie wzięła jak największa liczba osób. Dziękuję :)

Zasady: W ankietach głosujemy na najlepsze naszym zdaniem seriale. Wedle życzenia Mirków i Mirabelek, tym razem ocenimy seriale aktorskie powstałe w latach 2000-2016! Do kolejnej rundy przechodzi serial z większą liczbą głosów. Seriale zostały rozlosowane po wcześniejszym podzieleniu na koszyki zgodne z ich popularnością w fazie grupowej oraz oceną na Filmwebie, nie dojdzie więc do sytuacji, w której już na samym początku spotkają się najlepsze seriale. Głosowania trwają do momentu zapisania wyników, ale nie krócej niż 24 godziny.

Proszę o głosy, plusy i obserwowanie tagu.
Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta #pytanie
#scrubs #theknick
Matt_888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
Faza pucharowa – Mecz 8

Tag ...

źródło: comment_r9OXPQ1pPvre6udhCBXC7aabcx8KJUtN.jpg

Pobierz

WYBIERZ NAJLEPSZY SERIAL

  • Hoży doktorzy (2001) Scrubs 54.5% (1052)
  • The Knick (2014) 45.5% (877)

Oddanych głosów: 1929

  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zupa_z_kasztana: wiem, wiem. Ten ranking też widziałem. Po prostu trochę przykro, że o The Knick tak cicho, bo serial ma wszystko, co trzeba i mnie pochłonął jak mało który. W sumie to nie ma się co przejmować. Najważniejsze, że co obejrzeliśmy, to nasze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Matt_888: scrubs vs the knick to jak kac wawa vs trainspotting
nie ten poziom

Zakonczenie The Knick uderza widza jak piorun. Do dzis pamietam jak zdruzgotany i pelen podziwu bylem po finale.
  • Odpowiedz
@Matt_888: The Knick to może nie najlepszy serial w historii ale trzeba powiedzieć że to kawał dobrego serialu ze świetną muzyką, niezłym klimatem i ciekawymi kreacjami aktorskimi. trochę słabo jak wygra sitcom, a na to się zanosi.
  • Odpowiedz