Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, muszę się wam pochwalić, bo jestem dumny z tego co stworzyłem. ʕʔ

Kiedy pierwszy raz wpadłem na pomysł, żeby przerobić mod [Tor Poznań](http://www.racedepartment.com/downloads/tor-poznań.6118/) z gry #assettocorsa na wersję zimową, nigdy bym nie pomyślał, że zajdzie to tak daleko. To miała być tylko zwykła przeróbka, do użytku wewnątrz #acleague, zrobiona dla funu i to na jeden wyścig. Zupełnie nieoczekiwanie jednak, wieść o moich teksturkach dotarła do samego autora modyfikacji. Moja praca przypadła Szymikowi na tyle do gustu, że zaproponował oficjalną współpracę. Od tej pory jesteśmy w stałym kontakcie i planujemy dalszy rozwój toru.

Po wydaniu update'u zimowego Tor Poznań na Race department pobił swój rekord ilości pobrań (15,453) i wskoczył ponownie na miejsce drugie najchętniej pobieranych modów w serwisie. Feedback ze strony graczy też jest mega pozytywny:

Winter mod is just amazing. Like professionnal job. Congrats.

It was 5 stars the first time it was released, but now it has a reverse and a WINTER!!! variant it deserves like 10 stars.

Winter ver in heavy fog looks just amaizing.


A jeszcze niedawno twórca świetnej modyfikacji Good and Bad Weathers dołączył do swojej paczki pogodę specjalnie pod zimową wersję Poznania. ʕʔ

Pijcie ze mno kompot!

#gry #tworczoscwlasna #mody #grafika #chwalesie #simracing
Pobierz RealAKP - Mirki i Mirabelki, muszę się wam pochwalić, bo jestem dumny z tego co stwor...
źródło: comment_Vwm0rj9cOFeVYPKIvNZPzdusezbNAaPi.jpg
  • 8
@RealAKP: od początku zapowiadało sie to mega! Szkoda tylko ze nie mogłem pojechać akurat tej rundy :( ale wykonanie mega! Dzisiaj chyba wkoncu Szymik osadził na RD wszystko w jednej paczce? Dodajmy tylko ze przy okazji wersji zimowej dodaliśmy pomysł aby powstała nieco wirtualna wersja revers tego toru.