Wpis z mikrobloga

Tak z życiowych sukcesów to popijając pierwszy łyk czarnego jak serce mojej byłem esspreso pan Kleks powiedział mi ''Daniel kurde, nie mów mi na pan, Piotrek jestem'' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Debatując tak chwile o wspólnym projekcie od czasu do czasu ktoś podchodził do Piotra i mówił, że jest jego fanem, że pana Kleksa oglądali za młodu a teraz puszczają go swoim dzieciom. Ja dalej sączyłem moje esspreso i zacząłem się zastanawiać z jakim wybitnym aktorem siedzę oraz jaka jest kondycja programów/filmów familijnych. Kiedyś to pan Kleks, Rower Błażeja, DD Reporter, Budujemy Mosty, 5.10.15, Teleranek, studio Semafor produkowało w ciężkiej technice zdjęć poklatkowych seriale jak Miś Uszatek, Miś Kolragol, Pingwin Pik Pok? A teraz? A teraz jak w lesie. Mało programów dla dzieci, jak są to wykupione z zagranicy i z dubbingiem. A szkoda.
ps: szykujemy z Piotrem Fronczewskim ciekawy projekt na mój youtube, bardzo spodobało mu się video do którego go zaprosiłem a mianowicie ''Reduta Ordona'' : https://www.youtube.com/watch?v=0fNJiuEp3h8&t=9s


#feels #takbylo #polskiyoutube
r.....a - Tak z życiowych sukcesów to popijając pierwszy łyk czarnego jak serce mojej...

źródło: comment_ro3clKfCvG9qHv6ax2oashI188YbR75S.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@rezyserzycia: youtuberzy nie psują filmu, moim zdaniem to właśnie fajne, że takie śmieszki też się w to angażują, bardziej lub mniej znani ludzie. Ale film byłby jeszcze lepszy, jakby dźwięk w całości był taki, jak przy tej dziewczynie z 1 minuty - świetnie to brzmi! Ale może to po prostu jej głos tak działa :)
  • Odpowiedz
@rezyserzycia: Hmm, czyli robisz film dla kogoś, tak? 10 na 50 widzów nie odpowiada ze ktoś wystąpił i od razu sobie myślisz "psują mi efekt", bo chyba liczyłeś na efekt >99% łapek w gore, +200k subow i viral na 2 tyg ;)
Jak cos robisz to rob to dla siebie, słuchaj uwag itd ale jeśli ktoś (Mamiko, Dombro) robią cos dobrze to nie mow ze zepsuli Ci efekt ;)
  • Odpowiedz