Wpis z mikrobloga

Pamiętacie o gościu który na wykopoczcie posłał komuś pietruszkę, kwasek cytrynowy, nestea i drożdże?

#!$%@? co o Tym pomyślę to śmieję się w głos.

#gownowpis #heheszki
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lubielizacosy: ale wyobraź sobie jakiś mirek obserwuje codzinnie jak do niego paczuszka idzie, wreszcie nadchodzi ten dzień, rano budzi się, szybko się ubiera i biegnie jak małe dziecko z uśmiechem na twarzy w kierunku poczty. Podbiega do okienka odbiera swoja wymarzona paczkę, w myślach rozkminia co tam może być >>>>>>>>> A TAM #!$%@? KWASEK CYTRYNOWY ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@goly8622: aż musiałem znów odszukać ten wpis. Najgorsze, że skrajna większość broniła tego co wysłał paczkę i, że paczka fajna, spersonalizowana, hehe, fajne poczucie humoru xD gdyby sami dostali coś takiego to by zaraz wpis i hurr durr był ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 59
@goly8622 Wykopki jeszcze broniły nadawcy. "HURR DURR SUPER ŚMIESZNA PACZKA #!$%@?. HURR DURR PEWNIE CHCIAŁEŚ PLEJAKA CZWARTEGO #!$%@?. NIE ROZUMIESZ IDEII WYKOPOCZTY #!$%@?!!111"
Do dzisiaj z tego kisne xD
  • Odpowiedz
@Eligo: hurr durr #!$%@? nie liczy sie prezent, a samapaczka,. docen to #!$%@? smieciu xD
jakbym dostał od takiego robaka tego typu paczke, odesłałbym zawartość kuwety mojego kota, tez smiesznie i zabawowe xD
  • Odpowiedz
@Atencyjny_Gerbil: Ja sam osobiście bym mu nasrał, ale nie zwykłą kupe ale #!$%@? 2 kilową KACKUPĘ!!
I zawinął w sreberko. Niech się cieszy, bo to przecież liczy się gest. A bym mu tak stolca spersonalizował że szkoda gadać.
  • Odpowiedz
@goly8622: Gościowi nie chciało się nawet przejść do sklepu więc pozbierał rzeczy z szafek w kuchni, #!$%@?ł młodszemu bratu książeczkę i dorobił do tego historię. I jeszcze potem ten post jak zebrał poparcie od wykopowych zwierząt

chłopak nie zna życia ale to nie jego wina


naprawdę nie ogarniam jak można być takim śmieciem.
  • Odpowiedz
@goly8622: Gdyby ludzie chcieli otrzymywać takie paczki, brali by udział w czymś pokrętnie nazwanym "pudłem pełnym barachła" lub "rzeczy bezwartościowych". Inicjując taką akcję można zepsuć naprawdę fajną zabawę, zwłaszcza gloryfikjąc tego typu postawę zachęca się ludzi do wysyłania komuś śmieci. Potem strach brać udział i się starać bo ktoś Ci wyśle 40 kilo ziemniaków - paczka za 30 zł jest ? jest. Btw, kiedy jest kolejna edycja ?
  • Odpowiedz