Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiecie czym jest prawdziwy #przegryw ? Podejrzewamy z dziewczyną że jest w ciąży - nie stać mnie w tym momencie nawet na test ciążowy, a sytuacja w najbliższym okresie nie wygląda by się to miało jakoś zmienić. Niby okres się spóźnia dopiero 5 dzień, ale prawdopodobieństwo jest okropnie duże - pęknięta gumka w najbardziej płodny dzień.
Pytanie do was - jak mielibyście obrabować bank to w jaki sposób byście to zrobili?
Ja 23lvl, ona 21lvl.
#gorzkiezale #jakzyc #ciaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 34
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania ciąża urojona w takiej sytuacji to bardzo częsta sprawa.

A po tym, że nie stać was na test ciążowy i jesteście zbyt głupi żeby załatwić tabletkę dzień po, wnioskuję że jesteście seba i karyna, gówniaki które przypadkowo płodzą dzieci w okolicach 20. roku życia i #!$%@?ą życia sobie i dziecku. Znałem kilka par, które miały wcześnie dzieci. Wszystkie patola.
  • Odpowiedz
@wdzwr:

nie stać ich na głupi test za parę groszy a miałoby ich być stać na taką tabletkę?

Ale na odchowanie gunwiaka to juz ich bedzie stac? Kompletnie nie czaje takiej logiki xd
To juz zrzute wsrod znajomych bym zrobil albo uderzyl do kogokolwiek o szybka pozyczke bo sytuacja mocno awaryjna.
  • Odpowiedz
OP: @turok2016: Problem w tym że pracuje i studiuje jednocześnie, choć studia zamierzam rzucić w lutym (teoretycznie tylko wezmę urlop, ale w praktyce raczej to koniec mojej kariery).
@SRD-4: No tak, dziękuję za ocenę mojej osoby, wywnioskowałeś to po tym że nie mam pieniędzy, tak? od 18 roku życia utrzymuje się sam, nie brałem żadnych pieniędzy od rodziców od momentu ukończenia 18tki(no w sumie to nie do końca, zacząłem się sam utrzymywać 4 miesiące później, ale to inny temat). Połączenie studiów i pracy pozwalał mi na zarobek rzędu 1100zł/miesięcznie co przy wynajmowanym pokoju w Krakowie jest kwotą 'na przeżycie'.
@MINDGAME: Wypłata dopiero za tydzień, miałem nieplanowane wydatki w tym miesiącu. Ale udało mi się dzisiaj sprzedać książkę, więc test będzie zrobiony. Poza tym przy zakupie większej ilości wychodzi taniej, dlatego na jakiś czas jeżeli chodzi o antykoncepcje jestem ustawiony (mam nadzieje że nie 9 miesięcy + gumki).
@srogie_ciasteczko: Mam nadzieję że chodzi o ciążę urojoną. Udało mi się sprzedać książkę dzisiaj, więc test będzie zrobiony po 18.
@mixsujacymax: No ale czy taka awaryjna? Co ten test zmieni prócz ulżenie nerwom niepewności? Mam zasadę że nie pożyczam pieniędzy.
@mirek_januszy: Nie że bee, tylko nie jestem ustabilizowany finansowo, nie robiliśmy tego bez antykoncepcji tylko to była zwykła wpadka która się zdarza raz na
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Chyba nie zrozumiales. Dziecko to nie jest zabawka, tylko swego rodzaju odpowiedzialnosc, kolejny wazny krok w zyciu czlowieka. Takie zajscie w ciaze, bo kondomy za male kupujesz i zalewasz do pelna, to #!$%@? szczyt glupoty. Tak mniej wiecej to widze.
  • Odpowiedz