Wpis z mikrobloga

@safehouse: Czyli znowu propaganda.

Homicide rate: Rank: 19/38
Feeling safe walking alone at night: Rank: 25/38

Personal security is a core element for the well-being of individuals. Do you feel safe out walking, alone at night, for example? In Poland, 66% of people say that they feel safe walking alone at night, less than the OECD average of 68%.The homicide rate (the number of murders per 100 000 inhabitants) is a
@kasa: Nie rozumiesz. Gość opisał co było w raporcie na ten rok. Polska nr 2, Japonia nr 1. Na skrajnie lewackim portalu który cenzuruje, edytuje potajemnie posty itd w celu oddania lewicowej wizji świata (multi-kulti jest super etc) - i tak dostał bardzo wysoką ocenę. Więc nie jest to jakiś wymysł.

Raport tego OECD jest w #!$%@? postaci, bo ciężko znaleźć dokładny raport za zeszły rok, tylko podmieniają tą samą stronę.
Raport tego OECD jest w #!$%@? postaci, bo ciężko znaleźć dokładny raport za zeszły rok, tylko podmieniają tą samą stronę. Nie chce mi się też dokładniej szukać więc zadowolę się tym co tam napisano.


@safehouse: To po co się na niego powołujesz? Teraz mi wrzucasz tytuł sprzed 11 miesięcy. Daj jakiegoś webarchive czy coś na podtrzymanie swojej tezy bo to się kupy nie trzyma. Nawet jeśli dwa lata temu byliśmy na
@kasa: Tak było 11 miesięcy temu, skoro lewacki reddit/Europe tego nie skasował od razu. Tak jakby Wyborcza wydrukowała że w Polsce jest super ("mimo" rządów PiS).

W webarchive już sprawdziłem, niestety gówniania ta strona OECD wymaga javascript i nie pokazują się dane z webarchive.org tak do końca, ale piszą że mamy wyjątkowo niskie te wskaźniki. Widocznie zmienili więc metodologię.
@safehouse: Nie rozumiem, dlaczego mieliby usunąć ranking OECD? Chyba masz paranoję... Poza tym nie chce mi się wierzyć, że w 11 miesięcy tak spadliśmy. Skoro teraz wrzucacie takie bzdury jako aktualne bez sprawdzenia, to kto da gwarancję, że nie było tak 11 miesięcy temu?
@kasa: Nie usunęli tylko zastąpili nowszym, a nowszy jak widać ma inną metodologię - jak sam powiedziałeś przecież nie spadliśmy nagle :)

I widzisz już jest wszystko ładnie i cacy, a że zmienili pewnie pod odpowiednią sugestią to inna sprawa.

P.s. co do paranoii, to Reddit zasłyną w zeszłym miesiącu z edytowania potajemnie wpisów użytkowników i podszywanie się pod nich - przez właściciela portala, pedała Spez (CEO reddit'a).