Wpis z mikrobloga

Czy warto dołączyć do SOUVRE? Ten biznes to chyba #mlm i nie wiem czy iść na spotkanie, stara znajoma napisała do mnie na FB, ma ktoś doświadczenie z takimi firmami które sprzedają jaqkieś kosmetyki czy środki czystości?

Podobno mają jakiś opatentowany kolagen #suplementy ale nie wiem czy to w ogóle ta firma, bo znajoma za dużo nie chciała mówić, jedynie wiem że tam u nich działa.

#biznes #praca
A.....I - Czy warto dołączyć do SOUVRE? Ten biznes to chyba #mlm i nie wiem czy iść n...

źródło: comment_S4cO2zfIaiRkaD6Tz0vqsoErQiOkZTgY.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@Maciass00: Zarzuciłeś mi, że nie mam argumentów, więc pokażę ci, że się mylisz. Podaj te informacje, które wymieniłem wyżej. Zobaczymy jak uczciwy jest ten biznes. Czego się boisz?
  • Odpowiedz
@renalum: Są zmanipulowane i dały się nabrać co nie znaczy, że te osoby są upośledzone. Daruj sobie takie teksty, bo oprócz sensownej argumentacji zdarza ci się pisać tego typu obraźliwe głupoty, tylko dlatego, że ktoś mówi coś co ci się nie podoba. Jak już zarzucasz komuś upośledzenie to sprawdź definicje i udowodnij, że osoby te są upośledzone wygładzając tu takie opinie, skoro tak chętnie od lat wklejasz linki i tłumaczysz
  • Odpowiedz
@Maciass00: Pięć prostych pytań. Nie udawaj debila, który nie rozumie po co te pytania, tylko odpowiedz. Nie zasłaniaj się "byciem urażonym", bo tylko się ośmieszasz. Brak odpowiedzi jest dowodem, że masz coś do ukrycia.

1. Podaj liczbę wszystkich twoich uplineów aż do samego szczytu hierarchii.
2. Podaj liczbę zwerbowanych przez ciebie Partnerów i Partnerów zwerbowanych przez nich. Czyli podaj łączą liczbę ludzi znajdujących się pod tobą.
3. Podaj liczbę twoich
  • Odpowiedz