Wpis z mikrobloga

INDUSTRY GIANT 2 na #ps4 - premiera za dwa dni.

Gra, z powodu #!$%@? interfejsu, wprost przeniesionego z PC jest NIEGRYWALNA.
Mam monitor, FHD, 22 cale. Teksty są TAK #!$%@? MAŁE, że nie da się ich odczytać. Jakby to powiedział pan stonoga, TO JEST #!$%@? DRAMAT.

Ostrzegam, nie brać na konsolach. Kolejna próba przeniesienia dobrej strategii na konsole się nie powiodła.

Moja kupka wstydu:
- Kerbal Space Program
- INDUSTRY GIANT 2

Wołam @kamarosz: @peperepe: @krystiano_ps3:
  • 16
Ostrzegam, nie brać na konsolach. Kolejna próba przeniesienia dobrej strategii na konsole się nie powiodła.


@top_czipsy: wat? Ktoś wpadł na pomysł przeniesienia tego na konsole? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No chyba że tym nowszym da się już podłączyc myszkę i klawiature, tylko po co wtedy konsola?

Gra, z powodu #!$%@? interfejsu, wprost przeniesionego z PC jest NIEGRYWALNA


@top_czipsy: i dokładnie ta wada wyklucza sporo teoretycznie ciekawych
- Kerbal Space Program


@top_czipsy: eee to ksp wyszło na ps4? czemu jest niegrywalne?
Co do strategii to nic nie pobije kombo myszka+klawa, była taka gra od ubi co miała ten problem rozwiązać przez sterowanie głosowe... End War. Wyszło tak, że darłeś się do mikrofonu a gra łapała co drugie słowo i prościej było ci wybrać polecenie z listy krzyżakiem, albo kursorem najechać na jednostkę i wysłać ją w żądane miejsce.
@top_czipsy: no nic tam, ja się cieszę, że moje kerbale mogę wysyłać w kosmos na swoim pc czy nawet laptopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) inna sprawa, że oni naprawdę spieprzyli budowanie rakiet, jest to ciężkie i nieintuicyjne, gra bez modów daje ci szczątkowe info co się stanie gdy dasz taki a nie inny silnik, ile będzie deltaV, czy kształt rakiety jest wystarczająco opływowy, plus w kosmosie też
No ja tez w 4 troche, ale po kilku misjach nie potrafiłem przejść dalej, nie mogłem spełnić oczekiwan ludności i nikt nie chcial pracować na moich farmach, fabrykach. W 5 gralem tylko godzinę, ale mam nadzieje, ze to poprawili.
@TymRazemNieBedeBordo: