Wpis z mikrobloga

@frems bez żadnego problemu. Pracowałam we wszystkich trzech. Do testro biorą każdego, ale jest średni. Qlok najgorszy, a najlepszy Lionbridge. Ale do liona trzeba mieć już jakieś doświadczenie. Najlepiej pójść najpierw do testro, nawet na miesiąc - żeby ogarnąć sobie szkolenie .

I potem do liona. W lionie nie chce im się szkolić, kradną przeważnie ludzi z innych tego typu firm, ale też najlepiej płacą.
@frems Warszawa :< ale testronic wiem że kiedyś miał oddziały gdzieś w innych miastach. Niestety nie wiem gdzie.

Ale serio, nie polecam nikomu takiej pracy. Znienawidzilam na długo gry komputerowe/konsolowe po pracy w tych firmach
@frems tam nie grasz, tam skupiasz się na szukaniu bugów, miejsc gdzie tekstura np. Zle wygląda, albo nie ma tekstur i postać spada z mapy, albo nie ma gdzieś dźwięku, etc. Szukasz błędów. Ciężka praca. Szczególnie testro to obóz pracy, monitory mają do dupy. Wypalają Ci oczy, konsole pouszkadzane i np. Gumy spadają z padów etc.

Może jestem taka skrzywiona bo zaczęłam w testro, a potem przeniosłam się do Liona (nieporownywalny poziom).
@gosiage aha. Dzięki. Poszukam czegoś tu ale nie wiem czy jako tester. Może coś innego. Grać średnio gram. Raz na jakis czas po jakims czasie mi soe nudzi za bardzo gra może takie szukanie było by ciekawe.