Wpis z mikrobloga

Mirki, co się #!$%@? #!$%@?ło, to ja nie wiem. Stoje sobie na przystanku, autobus mi uciekł sprzed nosa. Niby nic nowego, ale wkurza jak robi tak za każdym razem, a rozkład jest tylko ozdobą ktora sprawdza się dwa razy podczas doby - pierwszy i ostatni kurs. Wracając, następny autobus za około pół godziny, aczkolwiek to też loteria. Więc wyciągam rękę i pokazuje że wszystko jest ok do nadjeżdżających samochodów, licząc że ktoś się zatrzyma. Jeden przejechał, drugi, trzeci i kolejny też. W końcu coś się zatrzymuje, chyba to była honda civic, ta brzydka. W niej dwóch młodych, bardzo z czegoś zadowolonych chińczyków czy też wietnamczyków, ciężko było mi odróżnić, i zanim się odezwałem, od razu pytają się mnie po angielsku - do you want an iphone. I MI OD RAZU JEDNEGO DAJĄ!!! Po czym WRĘCZAJĄ MI DRUGIEGO DLA ŻONY, A JA NIE MAM ŻONY i odjeżdżają. Sprawdzałem imei w bazie polskiej i międzynarodowej, NIEKRADZIONE. Dysk czysty, ale widać że używane. Z tyłu mieli tego jeszcze od cholery. Mogły być po prostu jeszcze niezgłoszone, więc będę jeszcze co jakiś czas sprawdzał. Iphone 5 jakby co. Działają, trochę baterii jeszcze miały. Prośba, jak sprawdzić czy są bezpieczne, tj. Czy nie ma tam czegoś co prześle moje dane do kogoś i ewentualnie co jeszcze mógłbym zrobić. A, azjaci wspominali jeszcze coś o wesołych świętach. #!$%@? cosiedzieje. #polska #pomocy #apple
  • 10
@YuiMizuno: Może faktycznie i to, jutro pójdę na policję z tym, zobaczymy co powiedzą. Niedowiarki... w sumie to się nie dziwię, #!$%@? akcja, zwłaszcza, że co tydzień ktoś słyszy o rozdawaniu iphonów, no ale cóż, mam dwa iphony niewiadomego pochodzenia, zobaczymy co z tego wyjdzie
Swoją drogą jak teraz tak je sprawdzałem, #!$%@? sprawa kupować używany telefon. Sprawdzisz imei, wszystko spoko, zapłacisz, dostaniesz, będziesz używał, a jak cię policja złapie, to okaże się że jednak kradziony, tylko ktoś zwlekał ze zgłoszeniem