Wpis z mikrobloga

.>bądź myśliwym

wystrzelaj w tamtym roku 34 tysiące jeleni

jeleni jest za mało

stwierdź, że to wina niedźwiedzi i pum

wystrzelaj niedźwiedzie i pumy

ekosystem uratowany

kolejne zwycieństwo bohaterskich myśliwych


To tak na czym polega #myslistwo w skrócie xD

tl:dr biznes

http://www.npr.org/sections/thetwo-way/2016/12/15/505755770/colorado-to-kill-some-mountain-lions-bears-to-boost-mule-deer-numbers?utm_source=facebook.com&utm_medium=social&utm_campaign=npr&utm_term=nprnews&utm_content=2045

#bekazmysliwych
  • 19
@wysuszony: strzelają do niedźwiedzi i pum aby zwiększyć liczebność jeleni, które wystrzelili rok temu. Trudno logicznie powiazać dlaczego strzelają?

@VVadera: o nie dałem drugi wpis o myśliwych w ciągu mojej całej aktywności na wykopie! SZOK JAK ON MOŻE MARNOWAĆ ŻYCIE!
@Clefairy: Zabijają niedźwiedzie i pumy żeby móc dalej strzelać do jeleni, a nie dlatego że niedźwiedzie i pumy spowodowały 35 tysięczny ubytek w populacji. To chyba logiczne że jeśli chcesz kontynuować pozyskiwanie zwierzyny łownej to musisz również kontrolować populację drapieżników.
@wysuszony:
to co napisałeś to istna ułomna logia myśliwych.

Zabijają niedźwiedzie i pumy żeby móc dalej strzelać do jeleni,


czyt. Okej, zabijamy drapieżników ponieważ zabijają nam zwierzynę, którą my chcemy sobie ustrzelić

a nie dlatego że niedźwiedzie i pumy spowodowały 35 tysięczny ubytek w populacji.


No nie, bo zrobili to myśliwi

To chyba logiczne że jeśli chcesz kontynuować pozyskiwanie zwierzyny łownej


To w końcu kontrolujecie środowisko czy uprawiacie biznes?

@VVadera i
No nie, bo zrobili to myśliwi


@Clefairy: No a kto #!$%@? miał to zrobić jak nie myśliwi? Ty myślisz że ja zaprzeczam temu że zrobili to myśliwi? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od tej wegańskiej papki masz chyba problemy z logicznym rozumowaniem.

Okej, zabijamy drapieżników ponieważ zabijają nam zwierzynę, którą my chcemy sobie ustrzelić

No dokładnie tak, co w tym nielogicznego? Ludzie płacą za licencję, mają z tego
@wysuszony:

No a kto #!$%@? miał to zrobić jak nie myśliwi?


Myśli obecnie specjalnie #!$%@?ą ekosystem aby potem móc strzelać do zwierzyny i ją "kontrolować" co w sumie sam przyznajesz.

Od tej wegańskiej papki masz problemy z logicznym rozumowaniem


PATRZCIE ON JEST WEGANINEM! TRZEBA TERAZ TO PISAĆ W KAŻDYM KOMENTARZU!!! AAAAAAA

No dokładnie tak, co w tym nielogicznego? Ludzie płacą za licencję, mają z tego tytułu żarcie i wszystko gra. Jeśli
@amator_kwasnych_zelek problem lezy w tym, ze boldupy jest tutaj o cos, co dzieje sie z dala od Polski.
Ja pomimo swojego podejscia do lowiectwa (wiadomka - zajmuje sie) nie rozumiem praw ktore panuja za granica - serio.
Dla mnie to tez absurd i przejaw braku umiaru i organizacji.
No ale zrobmy boldupy i powiedzmy ze wszyscy mysliwi tacy sa, w Polsce tez, co z tego ze panuje tu zupelnie inna gospodarka( ͡