Wpis z mikrobloga

U mnie tradycyjnie i bez zmian.
Lekarka #!$%@?ęła się o rok w dacie na skierowaniu i nieczytelnie wypisała ilość paczek antybiotyku na recepcie i nieczytelnie wypisała dawkowanie, aptekarz rozłożył ręce. Po zadzwonieniu do przychodni pielęgniarki pół dnia nie odbierały telefonu po czym stwierdziły że nie odczytają karty bo nie potrafią. Po kolejnej godzinie podały telefon lekarce, a ta zamotana jak ślimak stwierdziła że mam sobie dokupić drugą paczkę i ch. ją obchodzi aptekarz i moje skierowanie, a gdy zapytałem czy mam przyjść na wizytę (bo wyniki badań nie potwierdziły diagnozy, a aptekarz mi nie sprzeda na gębę) to stwierdziła że nie ma już czasu przed świętami i idzie na wolne. Zapomniała tylko że wprawdzie spółke ma prywatną (jak ja prowadziłem) ale bierze ok 2 000 000 rocznie z moich podatków (czego ja nie robiłem) i na to najwyraźniej czas ma. Za taką robotę i narażanie zdrowia powinni jej #!$%@?ć karę a Wy w dalszym ciągu uważacie że oni są biedni a winni jesteśmy my (podatnicy i klienci). Powiem krótko, niech #!$%@?ą.

zielonek1000 - U mnie tradycyjnie i bez zmian.
Lekarka #!$%@?ęła się o rok w dacie n...

źródło: comment_saKOV1tyNHdInWOSeBU5WtQ0y89wFP47.jpg

Pobierz
  • 12
@zielonek1000: btw jak bylam w liceum to w moim miescie wprowadzili elektroniczne recepty (takie drukowane) i z tego co wiem nadal są w uzyciu i są genialne, nie ma zadnego wypisywania i mylenia się. Ale jakos nie wprowadzili tego w calej Polsce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Milady88:
W tym miescie to jest #!$%@? tradycja
Zresztą i tak wszyscy w tej klinice już idą na wolne bo przecież święta są a przepracować się nie można. W międzyczasie prywatna konkurencja bez umów z NFZ zdycha.
Ja sobie leki na lewo załatwię tylko ch. wie czy je kupować.
@JakisTakiNick:
Będę generalizował bo to jest standard i jak zobaczysz moje wpisy pod tagami zdrowie i lekarze i sl. zdrowia to