Wpis z mikrobloga

Niektórzy biorą tę grę zbyt poważnie - 4 bombowce (w tym ja) i wszyscy w ułamku sekundy zaklepali sobie trzy bazy do zniszczenia. Zostałem na lodzie :) więc leciałem na bazę środkową tak jak zacząłem grę. Za chwilę dostałem serię po skrzydle i dwa silniki zaczęły kopcić. Opuściłem samolot bo nie było sensu dalej grać. Ku mojej wielkiej uciesze minutę po akcji ten idiota został zestrzelony :) Myślałem, że będzie grał za darmo, jednak będzie musiał zapłacić 37k srebra kary i naprawić samolot. Karma is bitch :)

#warthunder
  • 15
@patrol798: Gram i nie wiem w jaki sposób można sobie zaklepać zniszczenie bazy na wyłączność.

koleś do mnie walił a ja się mu tym samym odwdzięczyłem no i też karę zapłaciłem. A jak płakał mi potem na czasie, że on nie chciał mnie zestrzelić i dlaczego go zabiłem...


@patrol798: To jest najlepsze. Wali do ciebie taka gnida, ty się odwdzięczasz i nagle wielkie oburzenia za co/dlaczego/WTF?/jakim prawem on nic nie
@Jolly_Roger: sygnalizowanie tak, ale zaklepywanie już nie.

1. za czołgi jest mniejsza kasa
2. czołgi trzeba bombardować z niższego pułapu co wiąże się z ryzykiem szybkiego zestrzelenia
3. czołg trudniej trafić
4. gra jest dla wszystkich i jeśli 4 bombowce były i tylko 3 bazy to strzelanie do gracza z drużyny by go wyeliminować jest nie na miejscu
5. a zamiast tego trzeba np. nurkować by nabrać prędkości i dolecieć pierwszym