Wpis z mikrobloga

Wiecie,79 here,i coś mi się marzy, bo starym też się przecież marzyć coś może, prawda?

Otóż, siedzi mi w głowie jedna kapela o nazwie "SHOUT", w moich czasach byli na zwykłych kasetach (gimbynieznajo), słuchałem tego namiętnie, znam do dziś każdą ich piosenkę na pamięć. I przyznam, że kiedyś szukałem ich w windows 95 internecie, nie było.

Przeprowadziliśmy się z rodzicami, kasety mi gdzieś #!$%@?, jacyś murarze, tynkarze pewnie, a ja zostałem bez tych piosenek, se nuciłem. Bo to był niszowy zespół, gdzieś tam sobie zagrali i w ogóle. My z kolegami sobie marzyliśmy przy ich piosenkach, bo mieli naprawdę uderzające do głowy, gitarowe, z dobrym tekstem.
I stało się, jakiś zajebisty ktoś je wrzucił do internetu, zerknąłem po wyświetleniach, że ludzie to kupili i aż mi się oczy zaszkliły, bo kiedyś to był tak imarginalny zespół, nawet na te czasy, a dziś chłopaki dziewczynom przesyłają ich piosenki,jak np. "Do raju", lub "Przepraszam za miłość". Płakałem kiedyś romantycznie przy tym.

Na dziś z okazji tych wspominek, tak z impetem na sobotni dzień, polecam wam jeden z bardziej żwawych utworów.
#muzykacholeryka
choleryk - Wiecie,79 here,i coś mi się marzy, bo starym też się przecież marzyć coś m...
  • 1