Wpis z mikrobloga

@Teec: tymczasem trzech moich znajomych, którzy jeszcze rok temu zarzekali się, że znowu wyjadą za granicę (w przypadku dwóch), i wyjedzie za granicę pierwszy raz(w przypadku jednego) po roku, są zadowoleni. 500 plus daje stabilność. Zarobki są zadowalające. W przypadku jednego, jest to mistyczna średnia krajowa. Polityką się nie interesują. Jak przyjdzie co do czego, zagłosują na tych co są. To jest prawdziwa polityka JK. Ta chucpa w Sejmie i przed
@koral: @edo48:

Kupuję meiszkanie, zakąłdam rodzinę, mam pracę z której jestem zadowolony to więcej, niż były PZPR-owiec zajmujący się TK. Kiedyś byłoby to mniej. Jeśłi obrona demokracju, to tylko pusty slogan, tylko puści ludzie wymienią to na realną poprawę warunków życia.


I wszystko to osiągnięte dzięki PiS przez ostatni rok, a mówili, że nie da się państwa odbudować z ruin w rok.

Styl rządów chaotyczny, nieodpowiedzialny, wieczne nabieranie się na
@Teec:
to o czym piszesz to taki mały pikuś, taki mały że głowa mała :)
a teraz słuchaj bo otrzymasz wiedzę oświeconą :)

za kilkadziesiąt lat odejdziesz na zasłużoną emeryturę i już teraz ci mówię że kasa będzie pusta, tak pusta że myszy zdechną
OFE dawało nadzieję bo w ogromnym stopniu odciążało budżet Państwa (temat obligacji też jest skandalem)
dziś OFE dogorywa i dziś staraj się ze wszystkich sił uzbierać majątek
@Teec: Tusk, już był i do władzy już nie wróci. A to jak można podsumować jego rządy, to Trwanie. Zero umiejętności patrzenia w przyszłość, zero strategii, zero taktyki, wyniesiony przez media na fotel premiera. Miodowy miły głos, jako atrybut. Na jego konferencjach nieraz zachwycałem się. "Jak on pięknie kłamie" Nic więcej. Zamiast dbanie o obywateli dbanie o konsorcja, które mają wpływ na tych obywateli. Teraz mamy chaos i traumę PIS z