Wpis z mikrobloga

@LordOfTheBananas: Ja doskonale wiem, jak działa nasz system i nasza demokracja, przyczepiłem się do mirka, bo niedokładnie się wypowiedział, a raczej zbyt ogólnie, bo rzucił, że większość. A tak realnie to jest większość z mniejszości, podziabanej na jeszcze mniejsze mniejszości. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@wiedro: Dokładnie, interesuje się polityką od dawna ale patrząc na Polskę i ten obsrany gównem chlew to od 1989 nie widzę żadnej różnicy pomiędzy tym co tu się #!$%@? a "złotymi latami" demokracji szlacheckiej. Ja nie wiem czy my jesteśmy za głupi na demokrację czy po prostu jak u Żydów którzy uciekli z Egiptu musi wymrzeć pokolenie pamiętające niewolę żeby było normalnie?
@AndrusZgc: Tutaj musi wymrzeć pokolenie pamiętające komunę, by było względnie normalnie, ale z drugiej strony, wtedy dorośnie pokolenie dzisiejszych Brajanów, Dżesik i gówniaków z 500+, którymi zajmują się roszczeniowe patusy. Będzie to jak z deszczu pod rynnę.
@wiedro: Nie no bardziej myślałem o jakimś generale czy nawet kimś nowym nie ubabranym w system. Przecież w tym całym Sejmie i Senacie (który nie wiem po co jest) to na Polsce zależy pewnie tylko garstce a reszta liczy tylko słupki wyborcze i hajs na koncie. Etiopia Europy. Niedługo gospodarczo dzięki reformom to nas Rumunia wyprzedzi.
@AndrusZgc: Smutna prawda jest taka, że nie ma nikogo czystego (spoza tego gunwa), a jednocześnie godnego zaufania/odpowiednio silnego. Bo albo jest silny, ale ubabrany po pachy, albo jest "czysty", ale nie ma siły przebicia lub zaufania. I tak źle, i tak niedobrze.