Wpis z mikrobloga

Mircy, dzisiaj kumulacja... W dniu moich urodzin wyprowadziła się ode mnie dziewczyna. Dziewczyna, z którą byłem w związku 10 lat (#!$%@?, w sumie to jak małżeństwo...). No i jedyną istotą, do której mogę się przytulić, jest kot -.-

Kicha...

#urodziny #feels, no i mam w planach #pijzwykopem aż do porzygu :(
Pobierz noriad - Mircy, dzisiaj kumulacja... W dniu moich urodzin wyprowadziła się ode mnie d...
źródło: comment_PALVtXy2H5Ywrb75yQTLg8ukWcvz1FzA.jpg
  • 57
@noriad: rzuć hasło sam się przekonasz. Sam wiem, że okres przedświąteczny + dzieci = brak czasu ale może się zdziwisz. Protip - jak słyszysz hasło piwo lub hasło śledzik, nie wiem, w pracy, tam się zaczyna srogi melanż i wygranymi są ci, którzy o 2 w nocy trzymaj kontakt z bazą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

co by nie było czeka cię przygoda

Jestem fanem miłości i kibicuję,
@wielowitamin: Dziękuję za porady :) Powiem tak - byle do wiosny. Im mniej się kogoś zna, tym więcej jest tematów, na które można rozmawiać. To jest swoją drogą ciekawe, z jednej strony wiem, że to wszystko zmierza w dobrym kierunku (mojego szczęścia), a z drugiej strony po prostu to przywiązanie jednak "kłuje" po duszy. Po prostu dość ciekawy dysonans poznawczy, gdzie jedna część mnie mówi "#!$%@?, ale szkoda, #!$%@?łeś, patrz co