Wpis z mikrobloga

@Joz: Ja tez dochodze do takiego wniosku. PRL to jednak nie jest, bo mozna stad wyjechac. Wiec wyjade. I reszta tzw klasy sredniej tez (chociaz nazywanie ludzi z zarobkami 5000+ netto klasa srednia to jakas bzdura). I ten kraj sie cofnie, mentalnie, gospodarczo. Szkoda. Ale moze sie ludzie kiedys naucza.
@Joz: Lekarstwem na wszechobecną znieczulice jeżeli chodzi o powszechną wolność słowa czy poszanowanie Konstytucji RP jest dowalenie się do kogoś osobiście. Jak PiSowski troll lub ktoś z jego rodziny bezpośrednio straci na niekonstytucyjnych zmianach w prawie lub skutkach gospodarczych czy politycznych obecnej władzy to dopiero wtedy otworzą im się oczy. Niestety Polak mądry wyłącznie po szkodzie.
@Joz: Czytałeś kiedyś bajkę o chłopcu, który ciągle kłamał, że goni go wilk, a jak stało się tak naprawdę, to nikt mu nie uwierzył?

Lewica w ciągu ostatniego roku zrobiła dokładnie tak samo. Robiąc afery godne zamachu stanu z każdej głupoty, durnej wypowiedzi, czy ,,nieoficjalnych informacji", które okazały się kłamstwem, doprowadzono do stanu, w którym PiS może wprowadzić dyktaturę i pełną cenzurę, a nikt już w to nie uwierzy.

Wystarczy spojrzeć
@Destr0: Generalnie to nie jestem ani lewakiem ani prawakiem ale wkurzałoby mnie, jakby obcy ludzie kręcili mi się po miejscu pracy. Wygoniłbym.
Za to co się tyczy sejmu, to powinien byś stream na gov.pl non stop z sali sejmowej, z głosem i w dobrej jakości.