Wpis z mikrobloga

#ios #android #windowsphone

windows fon jest tu tylko orientacyjnie, widomo że przecież ten system nie ma żadnej wartości

po trzech dniach z iosem na ipadzie [który z założenia powinien być dopracowany jak ifon xD]

mogę stwierdzić co nastepuje;

przyszłość to android, ale tylko na urządzeniach firmy która dba o niego tak jak apple, bo tak to lipa straszna i z baterią i działaniem aplikacji, ios ma sporo fajnych i przydatnych funkcji, ale umówmy się... to są tablety i system dla idiotów, interfejs aplikacji dedykowanych na ipada jest za mały [dzięki apple że tak dbasz] ilość dostępnych opcji w aplikacjach jest mniejsza niż w wersjach na androida, wygoda interfejsu to porażka, często sama jakość aplikacji to żart...jedynie bateria zadowala ale to też różnie z tym bywa, na pewno działa lepiej jak na tablecie z andrutem z baterią o tej samej pojemności

ios jest tak #!$%@? momentami że aż nie mogę w to uwierzyć... serio, nawet zasrany kalendarz jest lepszy na androidzie [digical+] niż to co tutaj oferują jako 'namber łan' klient ćwierkacza... xD beka, andrut oferuje więcej i lepiej - za mniej xD tu trzeba wybulić 10 € za jakieś gówno totalne xDDD

część aplikacji jest tylko na ifona przez co ich interfejs jest nieprzystosowany i wstawiony w ramkę by pasował jakoś [jest wtedy sztucznie powiększony] masy aplikacji które są na androidzie tutaj albo nie istnieją albo są gównianej jakości...

taka prawda ajć owieczki, wasz system jest #!$%@?, jedyny plus to magazyny których brakuje na andruta

tak naprawdę ipad poza optymalizacją i baterią w NICZYM lepszy nie jest, ba! wychodzi na to że jest przereklamowany przez idiotów którzy fapują do marki z japkiem

to jest możliwie najobiektywniejsza recenzja... serio, ja myślałem że jest naprawdę jakieś #!$%@? wie co i fantasmagoria a tu #!$%@? takie zderzenie z rzeczywistością... nawet jailbreak nic nie daje sensownego... gdzie na androidzie są mody takie jak divine sound, viper, busybox, xposed, powernap, greenify, mody do zainstalowania przez recovery jak skynet czy inne [co poprawiają pracę na baterii i mase innych rzeczy]

ba! nawet zasrane klawiatury są lepsze, tutaj to jedynie nakładki na ŻAŁOSNĄ systemową [serio, używam na smartfonie klawiatury google, przecież to jest niebo a ziemia w jakości...]

żal mi #!$%@? was... naprawdę
  • 13
nie mogę edytować bo hurr durr wykup

na tablecie z andrutem aplikacje są przystosowane rozmiarem do rozdzielczości... a tutaj #!$%@?....sam nie wiem co to jest, wy wiecie ile razy ja mało tego nie #!$%@?łem bo nie mogłem trafić w #!$%@?ą ikonkę!? [albo ta nie chciała reagować]
@studentskyyy: nie, po prostu napisałem prawdę, dlaczego według ciebie to miała być gównoburza? jakie wy macie zryte łby ja #!$%@?ę... wszystko co się powie źle o jabłuszku to już- biedak, arcywróg, troll itd. jebnijcie się w te wasze puste łby do cholery!
@dave8: ogarnij się w sumie [mimo iż się zgadzam] gdyby to miała być gównoburza to bym nie pisał tylu szczegółów, mógłbym napisać naprawdę więcej ale mi się nie chce...i tak zbyt wiele nerwów zmarnowałem na pisanie tego
@dave8: wiesz co odkryłem przed chwilą? że jak się powiększy tekst interfejsu na maximum to aplikacje w końcu mają ikony PRAWIE że dopasowane do rozdzielczości ekranu... tylko tekst jest w #!$%@? duży i boli w oczy SERIO
@dave8: do ciebie bo tylko cię ostrzegam, co do interfejsu, domyślny jest idealny do ipada mini 2 tylko aplikacje mają dałna przy tym xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD zmień wielkość o 1 i już jest za duży i dziwnie wygląda i przeszkadza
@dave8: najgorsze że nie ma żadnego dobrego kalendarza na to... ten w outlooku to gówno, domyślny jest w miarę ok ale wygląda jak gówno, masa bezpłatnych to kupa, płatne też... serio, na androidzie nie ma takich cyrków... /._.