Wpis z mikrobloga

Jaki był główny powód, dla którego w końcu poszliście na siłownię po raz pierwszy i nie olaliście treningów po miesiącu?

Ja zapragnąłem przestać wyglądać jak patyczak, na którym ubrania wiszą jak na wieszaku.

A wy? Co was zmotywowało?

#mikrokoksy #pytanie
  • 58
  • Odpowiedz
@bst: ty się śmiej, ale ostatnio poszedłem na inną siłkę niż zazwyczaj i poznałem tam emerytowanego oficera WP. Pan był w wieku 64 lat, ważył osiemdziesiąt parę kilo, wzrostem sięgał mi do ramienia i jak gdyby nigdy nic robił martwy ciąg 160 kg xD oprocz tego zagadywal do ludzi, pokazywał jak poprawnie wykonywać dane ćwiczenia, jakiejś lasce opowiadał o wadach i zaletach różnych tłuszczy do smażenia. Ogólnie szanuję w opór
  • Odpowiedz
@Antyperspirant: dobra motywacja musi być - więc dziewczyny na siłowni są ważne, dlatego ważne jest do jakiej siłowni zaczniesz chodzić. Druga sprawa - micha. Bez niej nie zobaczysz rezultatów i możesz szybko stracić zapał.
Jak już się wciągniesz to będzie progres i osiąganie celów, ja wiele razy chodziłem na siłownie po 2 - 3 miesiące. Od 1,5 roku nie opuściłem prawie żadnego treningu, no ale na początku trzymałem michę, przybyło
  • Odpowiedz
@PioPioPio: Dzięki, ale chyba zaszło nieporozumienie - ja już od dawna jestem zmotywowany i odpuściłem treningi tylko wtedy, gdy bylem chory. Po prostu z czystej ciekawości zapytalem jak to u innych było na początku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz