Wpis z mikrobloga

Mircy. #!$%@?. Czy ja coś źle robię, czy teraz serio taką #!$%@?ę robią?
Potrzebna mi KOLEJNA mysz do komputera. Taka, której scroll nie przestanie działać po paru miesiącach ani kliknięcie scrollem. Nie wiem, czy ja te myszki nieumiejętnie użytkuję? Ale żadna mi dłużej niż 6-12 miesięcy nie wytrzymała. Prawie zawsze pierwszym objawem są problemy z kółkiem.
#!$%@?ć się można otwierając każdy link w opcji:
1. Prawy klawisz.
2. Otwórz link w nowej karcie.

Dlatego ogłaszam konkurs na najlepszą myszkę do mirkowania ʕʔ
Wymagania:
- Powierzchnie wszelakie - drewniane biurka, stoły, łóżko, parapet ( ͡º ͜ʖ͡º),
- Scroll musi wytrzymać miliard kliknięć,
- Mile widziany bluetooth,
- Nie kosztować miliarda cbl.

Zapomniałem dodać, moje poprzednie gryzonie to była średnio-niska (40-60zł) półka logitecha, teraz zajeżdżam Gigabyte bluetooth, która była już droższa.

Ps: Jestem myszkowym minimalistą, 3 klawisze max. Żadnych mutantów z klawiaturą alfanumeryczna, itp.

#kiciochpyta #komputery #myszki #myszka #urzadzeniaperyferyjne

Mirko. Help!
  • 12
jednego z wielu bocznych klawiszy.

@wysuszony: Żadnych bocznych klawiszy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Michuy: Nie no, nie wiem, że podziała chociaż z półtorej roku? 100zł rocznie wydawać na urządzenie peryferyjne to trochę przesada. A nie naparzam tych kliknięć nie wiadomo ile.
@GregPelka: Haha kup jakiegoś roccata do gamingowego grania. :). Poza tym ja miałem tak z klawaiturami membranowymi. Parę miesięcy i do #!$%@? a inni po kilka alt jedna i ta sama. To kupiłem mechanika za 230 zł i drugi rok działa^^.
@GregPelka protip, kupuj gejmimgowe mychole, moj a4tech x740 (laser) był katowany przez ponad 6 lat i gdyby nie fakt ze zarósł brudem dalej bym go używał ( tak jestem leniwy, zamiast wyczyścić wolalem kupic razera za 250 CBN
@robin_caraway: Pewnie się da. Ale więcej #!$%@? z wysyłką niż to warte. Mieszkam na zadupiu daleko od jakichkolwiek sklepów. Ostatnią sobie na gwarancji wymieniłem, jak mieszkałem w Częstochowie. Teraz tego gygabyte 'odziedziczyłem' po dziewczynie, więc gwarancji nie mam.