Wpis z mikrobloga

poza tym raz że 500+ dwa że na bank ci ludzie mogli znaleźć lepszą pracę albo robić nadgodziny itd.

ja w to zwyczajnie nie wierzę po prostu, trzeba być serio upośledzonym by w roku 2016 tak się urządzić jak oni

jeszcze psa mają... litości...

a i warszawa... i takie zarobki lol bzdura, to jest niemożliwe zwłaszcza że nie wiemy nic o tym gdzie pracuje ojciec
a i jeśli babka nie umie wydać hajsu na żarcie to ja nie wiem co oni musza jeść że im nie starczy na tyle osób to co oni zarobią, poza tym gratuluję asertywności! 500+ im się za drugie dziecko tak jak mówię z marszu należy a ze względu na ich zarobki to nawet i na pierwsze... nazwijcie mnie #!$%@?ą, #!$%@? wam w ryj, po prostu trzeba być debilem by żyć jak oni
poza tym jest zdaje się jakaś instytucja gdzie koleś może pracodawcę pozwać nie sąd pracy tylko coś pewniejszego... do tego za samą gówno pracę jako ochroniarz powinien wyciągnąć 1300 na rekę [albo 2000brutto -1500n- chociaż serio, #!$%@? wie jak oni i za co płacą mimo obowiązującego prawa]

jest #!$%@? tyle sposób by wyszli z biedy że to głowa mała zwłaszcza w #!$%@? stolicy