Wpis z mikrobloga

Patrzcie co ten Olszański/ Jabłonowski odstawia. Pozuje za karta promującą ''braterstwo polsko rosyjskie''.
W skrócie w filmiku sa takie rzeczy:
- Polska powinna odwrócić sie od bandyckiego USA i najwiekszych wrgów Polski - Niemiec i Anglii ( oraz żydostwa) i powinna zwrócić sie do braterskiego narodu rosyjskiego.
Szansą na przetrwanie jest dla Polski trwanie przy dużym słowiańskim sąsiedzie. Rosja staje sie krajem chrześcijańskim i młodzież jest broniona przed deprawacją a w takiej Polsce jest coraz więcej dewiacji.
Polska przy Rosji jest jak pryszcz na dupie.
Powinniśmy z Rosją współpracować bo jesteśmy Słowianami. A jak ktoś nie jest Słowianinem niech wypier.... z tej ziemi jak mu się nie podoba.

Kiedyś emanacją interesów wschodniego sąsiada w Polsce byli komuniści, dzisiaj stają się nim narodowcy i część tzw. nurtu antysystemowego.
Niektórzy antysystemowcy w tym swoim pędzie ''anty'' nie zauważają granicy po przekroczeniu której stają się antypolscy.

Nie chcę być złym prorokiem, ale jeszcze parę lat tak agresywnej propagandy to doczekamy sie rodzimych fanatyków, którzy będa dokonywać zamachów przeciwko żołnierzom NATO a Rosja będzie miała wielu chętnych dla służenie jej z przyczyn ideologicznych.

filmik 1 klik
filmik 2 klik

PS.Filmik znalazłem nie w polskim internecie, ale przeglądając profile na VK kilku Rosjan, którzy często politykują na polskie tematy. jeden z nich udostępnia też filmiki członków partii Zmiana.

#polityka #neuropa #4konserwy #rosja
#ruskapropaganda aganda
szurszur - Patrzcie co ten Olszański/ Jabłonowski odstawia. Pozuje za karta promującą...

źródło: comment_8aguPGLlnxMmSAxq51I2NeMV8VF5Q0ny.jpg

Pobierz
  • 23
@szurszur: Ruska %^$# straszy procesami. Swoją drogą możnaby na takiej imprezie zadać kilka pytań i później rzucić to w Internet. Ktoś chętny? :) A tak swoją drogą, to on ma tyle wspólnego z narodowcami co ja z drogimi samochodami... czyli nic. Wyciągnięty jak diabelek z pudełka wrzaskliwy cudak z pegieeru, propsujący ruskich i wieszający psy na jankesach. Wystarczy poczytać komentarze pod jego występami. Tego nie może pisać nikt normalny.