Wpis z mikrobloga

#!$%@? i zmarnowany chlaniem melin mlaska i tłumaczy, że wczoraj jak się przewracał po pijaku to nic mu się nie stało tylko trochę noga spuchnięta, beka harasiem do kamery XDDDDDDD i pokazuje że chodzi o kulach. Był u lekarza i lekarz kazał smarować majonezem, robić okłady z denaturatu i pić wodę "burową" xD

W połowie filmu tak go zaczęła klepać woda burowa, że przestałem rozumieć co on bełkocze XDDDD

taka woda burowa jest na takie opuchlizna. No i żyję, nic takiego dużego się nie stało. A pracuję znowu, panika się zrobiła jak to w każdej pracy. Tak akat fikłem, że był złamał ale się chyba jakoś tak z tego zwichnięcia nogi mam. Jakoś żyję. Po prostu nie zwróciłem uwagę, a wiadomo jak popada śnieg lub deszcz i przymrozi to ślizgawica jest. Ja akat przenosiłem harnasie w reklamówkach nie zwróciłem uwagę, tam pod spodem był lód no i fikłem.

mlask czeba być mlask twardzielem mlask a nie mlask mięczakiem mlask


benc XDDDDD
#bonzo #gonzo #uszatylump #klejnotmopsu #melin #uszatyrolmops #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn2 #polskiyoutube #elo
RzecznikWykopu - #!$%@? i zmarnowany chlaniem melin mlaska i tłumaczy, że wczoraj jak...
  • 32