Wpis z mikrobloga

STREAM JAK DEMOLUJĘ SWOJE MIESZKANIE
A dokładnie kuchnię i stare meble kuchenne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na początku stycznia (1 albo 2, zobaczymy jeszcze) z racji tego że będę robiła kapitalny remont kuchni i nie tylko - mam okazję poniszczyć co nieco () Meble kuchenne mają więcej lat ode mnie, nie były ruszane od czasu kupienia mieszkania, są po byłych żydowskich (xD serio) właścicielach i na ich widok aż mi się haftować chce. Dlatego mam zamiar je ROZWALIĆ >:D
@GRBAS pod wpisem o moim rozwaleniu drzwi siekierą napisał "RÓB STREAMA" - i tak poczynię. Nie mam kamerki, mam ajfona srajfona i chyba z niego nie da się robić bezpośrednio streama na YT. Zobaczyłam że jest natomiast program do bezpośredniego nadawania na Twitcha i chyba tak zrobię. Jego też nie ogarniam ale się nauczę (chyba że ktoś mi to wytłumaczy na PW - byłoby miło). Nie dawajcie donejtów - chyba że na bigos na uspokojenie choć sam fakt że będę mogła się na tych meblach powyżywać jest niesamowicie satysfakcjonujący ( ͡ ͜ʖ ͡)


BĘDZIE SROGO. Porady miłe widziane. Siekierę mam, młotek też. Kilofa nie mam, ale chyba dam radę bez tego.

#cotahannah #remontujzhannah #remont #kuchnia #oswiadczenie #stream #twitch #rozowepaski
H.....a - STREAM JAK DEMOLUJĘ SWOJE MIESZKANIE
A dokładnie kuchnię i stare meble kuch...

źródło: comment_8pDwoERJHmvKordQ3wK7cvKKHt2p73QE.gif

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz