Wpis z mikrobloga

Mirki, temat to #orange #orangepolska , przeniosłem się tutaj niedawno. #kiciochpyta o co się rozchodzi, że za każdym razem jak dostanę mmsa (normalnie go sobie obejrzę na telefonie) , to po kilku godzinach Orange przesyła mi smsa, że ktoś mi wysłał mmsa i mam go sobie obejrzeć w galerii na stronie. Przecież takie cuda to były kiedyś jak się je miało zasięgu czy transmisji danych. Co i jak wyłączyć żeby tego nie mieć, bo mnie już cholera bierze.
  • 4
  • Odpowiedz
@OrangeEkspert: Temat już zgłaszałem, dostałem taką odpowiedź:
Witamy, dziękujemy za zapytanie techniczne o nr 3*****3 z dnia 12-12-2016. Analiza zgłoszenia wykazała, że powiadomienie pojawiło się wtedy, kiedy aparat zgłosił brak możliwości odebrania wiadomości multimedialnej, np. podczas połączenia WIFI lub wtedy, kiedy nie była aktywna transmisja danych. Mogło zdarzyć się tak, że aparat z przyczyn błędu w oprogramowaniu nie był w stanie przetworzyć całej wiadomości mimo tego, że została ona zarejestrowana w aparacie. Takie sytuacje wynikają tylko z samego urządzenia. Po stronie sieci brak nieprawidłowości.
Pozdrawiamy, Orange

Co moim zdaniem jest trochę spychologią - dane mam włączone niemal cały czas, mmsy dostaję w "normalny" sposób ( bez opóźnień spowodowanych brakiem sieci itp.) Jeszcze byłbym to w stanie zrozumieć gdyby to się zdarzyło raz - okej jakiś tam zanik sieci mógłby być. Tylko wtedy bym nawet nie zaczynał tematu. A dzieje się to za każdym
  • Odpowiedz