Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jestem różową stuleją i dajcie namiary na przeszczep mózgu, bo już nic innego mi nie pomoże.
Ogólnie mam te ponad 20 lat na karku i od zawsze #tfwnobf. Mam konto na portalu randkowym od dawna, ale ci którzy mi się podobają nie odpisują, a za to piszą do mnie typowe wykopowe przegrywy, którym nawet nie zależy by się ładnie ubrać do zdjęcia.
W końcu stał się cud i napisał do mnie bardzo inteligentny, ambitny facet, z rozmowy wydaje się w porządku, chociaż trochę za stary. Po kilku dniach pisania zaprosił mnie na randkę... a ja się wymigałam, bo za szybko i się boję.
Chyba czas zacząć kupować koty ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #stulejacontent #damskastuleja #tfwnobf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 55
  • Odpowiedz
OP: @wonsz_smieszek: @Vasili25: piszę z anonimowego, bo wykop tylko czytam, konta nie mam. Bronię się resztkami sił przed całkowitym zestulejeniem. :P
@rak_kontent: niby z jednej strony wiem, bo na żywo przynajmniej można zweryfikować "chemię" i w razie jej braku się nie angażować, ale właśnie... boję się rozczarowania. Tylko nie wiem czyjego bardziej
@grzsci: 8 lat. Niby po 30ce to już by była żadna różnica, ale na chwilę obecną mniej lat dzieli mnie od wyjścia z gimbazy niż jego ode mnie.
@temokkor: bo ja wiem... miesiąc?

Ech, mirki, to taki fajny facet (przynajmniej na razie), naprawdę inteligentny -
  • Odpowiedz
OP: @srogie_ciasteczko: niestety, mam lekką nadwagę. Niby nie jest duża, no ale jednak jak modelka nie wyglądam. Dbam o resztę, włosy, makijaż, paznokcie, no ale z ryja jestem taka sobie (niektórzy mówią że ładna, ale im nie wierzę) i cudów nie ma.

@Vasili25: nazwij mnie technologiczną kaleką, ale nie wiem jak, nie mając konta :P

@grzsci: no to jest różnica między mieszkającą z rodzicami przerośniętą dziewczynką a samodzielnym, dorosłym mężczyzną. Póki jeszcze ma 2 z przodu, to pół biedy, ale co jak mu 30 stuknie i nagle
  • Odpowiedz
TopKek: Top kek, logika rozwoych w praktyce:
- badz przecietna laska z nadwaga, mieszkajaca z rodzicami
- lajkuj samych wygrywow 8/10
- gleboka pogarda dla przegrywow z wykopu (bo nawet nie chce im sie ubrac ladnie do zdjecia)
- o tak jednak napisal do niej wygryw, panna juz sie zastanawia czy jest dla niego dostatecznie dobra
- zwrocenie sie do wykopowych przegrywow po wsparcie
  • Odpowiedz