Wpis z mikrobloga

@szokrok: Wpłata na poczcie. Podajesz swój numer konta na druczku, płacisz za to kartą (od niedawna można). Prowizja 0,6%. Tylko nie korzystaj z tego, jeśli masz kartę w Raiffeisenie, bo oni mają 4% prowizji (min. 10zł) za dowolne transakcje na poczcie (nawet jak kupisz znaczek za 2zł, to naliczą 4%, min. 10zł). Z innymi bankami nie powinno być problemu. To chyba najtańsza i najłatwiejsza opcja, w dodatku bez żadnego naciągania regulaminów
@Vault-Tec: Tak, jest to jakaś opcja. Przedmiot za 2k to ok. 28 zł prowizji na Allegro.

@ekanwro: No szukam czegoś innego. Wiem, że niektórzy kombinują, bo w niektórych sklepach można płacić kartą a zwrot robią w gotówce.

@ms93: Przyjrzę się tej opcji. Ja mam karty w T-mobile Usługi Bankowe, Alior i Citi.

Ogólnie myślałem o czymś takim jak przelew bankomatowy Euronetu. http://www.euronetpolska.pl/p,261,_wyplata_bez_karty.html

Tylko pytanie czy bank potraktuje to jako
@Vault-Tec: Chyba tylko Raiffeisen tego tak nie traktuje. Płatności na poczcie są obecnie zwykłymi transakcjami bezgotówkowymi, nie tak jak dawniej, gdy były to wypłaty gotówki realizowane przez terminal.
@Timmy_Turner: Ok, rozumiem. A czy ten kod mmc z DiPocket jest też zakazany dla karty kredytoweh Simlpicity w Citi albo dla karty kredytowej Gold w Alior Banku ?

A próbowałeś tych przelewów bankomatowych Euronetu? Czy banki traktują to jako transakcje bezgotówkowe?
Z historii TMUB "Transakcja kartą debetową;obciążenie 4829 GBR London DiPocket Limited"
Natomiast nie wiem jak w innych kartach.

Z euronetu nie korzystałem, ale podobno są traktowane jak bezgotówkowe (musiałbyś sprawdzić; kod mcc pewnie zakazany, ale głowy nie dam)
witam, czy ktos korzystal z dipocket razem z powiazana karta citibank ? mam mega problem, skorzystalem i lobuzy naliczyli mi prowizje za PROWIZJA OD TRANS. GOTÓW. w wysokosci 6% !?! co dalo lacznie prawie 200 zł !?! szabrowanie w bialy dzien ! ktos doradzi co teraz zrobic z tym fantem?