Wpis z mikrobloga

@Brodzacy_w_Zbozowej: Ja polecam Skilhunt H02 new lub H03 z diodą neutralną. Czym się różnią? H03 nowsza, mniejsza, lżejsza, dostała nowy sterownik, który pozwala ustawiać dla każdego trybu jeden z dwóch wybranych trybów, plus dodatkowo czujnik temperatury, który zbija prąd a nie tryby gdy robi się ciepło.
Wadą H03 dla mnie jest brak możliwości jej rozebrania, a może nie tyle brak o ile gorszy dostęp, więc w razie awarii może być problem
@PanKracy582: Poniżej 1000lm nie ma sensu - jest to żart.
Kto mówi, że latarka musi mieć 800 czy 1000lm?
Ja prawie nigdy nie używam trybu 100%, bo i po co?
Pamiętać o naładowaniu? Faktycznie w latarkach bez włącznika fizycznego, tylko z elektroklikiem szybciej nastąpi rozładowanie ogniwa, ale w sprawnej latarce to wartość tak mała, że korzystając z latarki częściej niż raz do roku raczej nie uszkodzimy ogniwa...

Sensowna ładowarka 6,5USD minus
@widmo82:
Oj niestety panowie, tu niewiele doradzę.
Sam używam ręcznych a w pomieszczeniach staram się dbać o światło ambient bardziej niż spot. W pewnym momencie oczy tego wymagają. Nie polecam ciemności w średnim wieku. Mogę natomiast zorientowac się w temacie jeśli jest taka potrzeba.
Ja też prawie nie używam na maxa, ale czasem trzeba i fajnie jest jak widać tak jak chce. Druga istotna zaleta to waga takich latarek i dzialania na 1x18650 a nie na 2x18650. Akumulatorki 18650 są coraz bardziej powszechne również w moim domu. Ja też kiedyś kupiłem jakąś tanią latarke i padła do niej dołączona ładowarka a kumplowi upaliła się pseudo dioda XM-L2 U3 :) Najlepszym zakupem sa te zestawy z akumulatorami