Wpis z mikrobloga

@besiaczek: zawsze mnie rozwala, jak najchetniejsze do robienia jakichs wierszykow i innych gowien na zaliczenie za free sa osoby, ktore nigdy sie nie pojawily na zajeciach i nawet nie wiedza jak wyglada prowadzacy xD
  • Odpowiedz
@Zasillacz13: ja najbardziej nie lubie
1) pytan otwartych, ktore pojawiaja sie tylko przez chwile na rzutniku i ma sie na odpowiedz np. 2,5 minuty;
2) pytan zamknietych również na slajdach, kiedy odpowiedzi sa super ciezkie do rozkminienia (przy jednokrotnym wyborze jeszcze w miare, ale przy wielokrotnym to masakra), do tego pytan np. 50 xD i też na odpowiedz z 30-45 sekund
  • Odpowiedz
@besiaczek: > Analiza matematyczna dla kierunków fizyka i astronomia, więc raczej nie gownoprzedmiot

Pierwsze trzy razy nie doczytałem tego "nie" i chciałem spytać, czy żartujesz. Puść ich wszystkich, bez umiejętności zdobytych u Ciebie i tak sobie nie poradzą ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jak zrobić, żeby ten cytowany tekst działał? Albo spoiler, nigdy nie umiem.
  • Odpowiedz
@besiaczek: analizę na studiach wspominam bardzo dobrze choć niestety zacząłem się uczyć dopiero przed kampanią wrześniową, bo po dwóch pierwszych zajęciach na które nieco położyłem lagę już do końca roku nie byłem w stanie ogarnąć o co tam chodzi. na szczęście samoedukacja przez wakacje motzno i egzamin na 4.5

tak czy siak. ja bym ich pocisnął. niech giną!
  • Odpowiedz
@besiaczek:
ale proszą o to, że w ogóle nie było zaliczenia z przedmiotu? Czy na przykład mają już ustawiono zaliczenie z ćwiczeń i np. z labków (jeśli mają je z tego przedmiotu) i nie mają ochoty drugi/trzeci raz pisać tego samego na zaliczenie wykładu?
Jeśli pierwsza sytuacja to możesz ich dojechać, a jak druga to trochę ich rozumiem bo zdarzało mi się już pisać w jednym semestrze w ramach jednego przedmiotu
  • Odpowiedz
Na ćwiczeniach/labkach to już faktycznie nieładnie z ich strony.

@vateras131: Ja prowadzę loborki. I studenci proszą mnie o nierobienie sprawdzianu zaliczeniowego z laborek; poza tym będą jeszcze zaliczać ćwiczenia i pisać egzamin z wykładu. Tematyka na moich zajęciach jest podobna jak na ćwiczeniach, ale inne są zadania i metody ich rozwiązywania (przy pomocy oprogramowania), wiec nie ma mowy o pokrywaniu się materiału.
  • Odpowiedz
@besiaczek: w takiej sytuacji najlepsze jest chyba robienie wejściówek przed każdymi zajęciami. Zdanie wszystkich wejściówek + komplet sprawozdań + 100% obecności i wtedy zwolnienie ze sprawdzianu na koniec.
  • Odpowiedz
@besiaczek: Nie jestem into polibuda, ale taką analizę matematyczną śmiało można porównać do takiego czytania i pisania w edukacji każdego człowieka, czyli podstawa, bez której dalej się nie da studiować?
  • Odpowiedz
@maxtrosoft: > w takiej sytuacji najlepsze jest chyba robienie wejściówek przed każdymi zajęciami. Zdanie wszystkich wejściówek + komplet sprawozdań + 100% obecności i wtedy zwolnienie ze sprawdzianu na koniec

Nie zwolnienie, ale obniżenie progu zaliczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz