Wpis z mikrobloga

Wcale mnie nie dziwi że ludzie chwalą iosa, bez roota i modów jest backup aplikacji i ustawień :| bez modów spokojnie ipad z baterią 6tys mAh wytrzyma 10h na ekranie zjadając do 50% baterii przy normalnym użytkowaniu... [zależy od tego co robimy też ALE] gdzie andrut w 10h traci całą baterię między 4 a 6tys pojemności przy tych samych czynnościach... aplikacje iosa są smutne, na androida zdają się być lepsze no ale... działają, robią co do nich należy...

sorry ale google niech #!$%@? już od androida

#android
  • 8
@Kurajmo: gdyby nie google to android by był sensowną konkurencją dla apple... tak samo windows phone a nie jest, bo oni srają na wszystko jak zwykle zamiast wziąć się do roboty, już blackberry pokazało że dba, nie tak jak oni
@bekazpolski: bo to Google według ciebie ma jakiś wpływ na producentów telefonów?
Chyba raczej nie.
Samsung robi co chce. Sony HTC to samo.
Każdy producent.
Gdyby nie Google. To firma Android.
Tak bo to firma była zanim ich Google kupiło w 2008 roku chyba.
By nie rozwinęła aż tak swojego produktu.
Który zresztą był na początku wzorowany na IOS a bardziej na BlackBerry właśnie.
Nie osmieszaj się dalej.
BlackBerry dba o
@Kurajmo: nie popłacz się, android ma niewykorzystany potencjał, nawet pieprzony microsoft zapewnił backup telefonu... a tu trzeba roota i custom recovery [albo appek co działają z rootem] wiem bo używałem każdego systemu i mam porównanie, do tego aplikacje na androida są pisane na odwal się i często żrą baterię albo nie działają jak trzeba itd teraz przeniosłem się na ipada i chociaż interfejs i opcje aplikacji to gówno nad gównami [niemal