Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Słuchajcie historia prawdziwa, długa, ale tak #!$%@?, że możecie uznać to za bait. Jednam zarzekam Was, że to wszystko jest prawdziwe. Nie wiem tylko jakbym miał to udowodnić.
W każdym razie - randkuje przez portale internetowe z Ukrainkami, Białorusinkami i Rosjankami przez internet. Zapytacie dlaczego - każdy kto był a Ukrainie, w Rosji i miał kontakt z tamtymi kobietami - WIE O CZYM MÓWIĘ, ale dla porównania - w Polsce jeśli kobieta jest ładna i zna swoją wartość, to ma zajebistego kija, a raczej drąga w dupie. Nawet się na Ciebie nie popatrzy, zleje Cię, a w najlepsze wyśmieje. Czekam na HUUURRRR DUURRR #rozowychpaskow , jakie to Polskie kobiety najlepsze, najpiękniejsze i w ogolę - TYLKO POLSKA. Mną interesowały się tylko kobiety średnie, albo grube. Do tych ładnych przestałem zagadywać, gdy widziałem skwaszoną minę i wzrok w kierunku koleżanki typu - co on tu chce. Ale przyszłaś krowo na imprezę, jesteś sama, ktoś chce z Tobą zatańczyć, nie chcesz - to po #!$%@? tu przyszłaś. Nie chcę zostać Twoim mężem, chcę zatańczyć się, zabawić. To jest większy odsetek tych ładnych.
Znacie jak reagują w Polsce grube kobiety na podryw? Często same zagadują, mają dużo zainteresowań, uśmiechają się, kształcą się bo może w ten sposób upolują faceta, są zaradne itp, miło odpowiadają na jakieś komplementy - no to teraz trzymajcie dupą krzesła, - BO TAK WŁAŚNIE wygląda kontakt z ładnymi, albo wręcz modelkami z za wschodniej granicy!!!!
Nie wierzycie, będziecie pluć na mnie, że lecą na obcokrajowca, na kasę, itp. (część na pewno tak), ale jeździe np. na Ukrainę przekonać się jak to jest.
Co #rozowepaski dupka boli?
Ale w czym rzecz, bo ten wstęp był taki ogólny, by unaocznić to o czym chcę napisać dalej. Przez portale poznałem 2 kobiety z którymi się spotkałem, obie były z Ukrainy. Nic z tego nie wyszło, bo jedna trochę ukryła wagę, a druga mi się po prostu nie podobała, były co chwile minuty ciszy, bo nie wiedziałem o czym z nią gadać. U obu byłem na świętach, jedzenie zajebiste i (ooo mogę udowodnić tym, że tam byłem, że czosnek się je w całości na grekokatolickiej wigilii i PIJE wodę święconą:) Na Wielkanocy piłem wódkę, nie wiem czy to standard, ale polecam ten stan, daleko od domu, swatają Cię, a Tobie coraz bardziej faza wchodzi :))

DO RZECZY - poznałem zajebistą Rosjankę, modelka z wyglądu, z charakteru ciepła matka, no miód. Masakra. Ja jestem zauroczony. Nie mieszka na drugim końcu Rosji, mógłbym do niej spokojnie raz na dwa miesiące jeździć na góra 2 dni. Ona mi mówi, że myśli o małżeństwie i chciałaby ułożyć sobie życie w Polsce, bo w Rosji nie widzi perspektyw do życia. Jest z wykształcenia prawniczką. Aha, żeby uprzedzić, że to jest scam (fałszywe rosyjskie kobiety - w rzeczywistości faceci, albo kobiety naciągające na kasę), to muszę powiedzieć, że to nie ta osoba. Jak do tej pory rozmawiałem z nią na Skype, masakra co za piękność i do tego bardzo miła, SKROMNA że aż boli, no nic tylko brać ją do Polszy. Aż bym Wam nagrał z nią rozmowę na Skype - i jej przebieg, żebyście sami zobaczyli o czym mówię
Problem jest w tym, że ona jest 10 cm ode mnie wyższa. Jej to nie przeszkadza, no wiadomo chce się wyrwać z Matki Rosiji, ale kurde. Jak ja przywiozę tą modelkę do Polski, to zaraz się zlecą obślinieni Alvaro i będą do niej podbijać. Cała wiadomość tyczy się pytania do Was - czy myślicie, że ona robi to tylko dla kasy, a potem może mnie kopnąć w dupę - czy warto to drążyć? Czy ktoś z Was miał podobne przypadki? .Może ktoś inny się koło niej zakręci jak przyjedzie w Polsce i ucieknie do wyższego?
Jedno zdanie o mnie, 31l, jestem niższy od niej o 10cm, zarobki 2600zł/msc, przeciętny, chociaż twarz nie najgorsza i naprawdę mam spoko usposobienie.
Warto zaryzykować? Bo widać, że to kobieta życiowa, wygląda jak modelka, ma ciepłe usposobienie i wie jak zająć się domem. Nie wiem co robić, czy kupić wizę i jechać do mniej, czy tą kasę przeznaczyć na coś innego i olać temat?

Słuchajcie jeśli będzie spore zainteresowanie, to nagram jakiś fragment rozmowy z nią żebyście ocenili i zobaczyli czy warto się w to pchać, oczywiście zamażę twarz i w razie potrzeby zmienię ton głosu. Do Rosji jest kawałek i jest to kosztowne, ale może warto, a może nie warto? Jeśli śledzicie #anonimowemirkowyznania to także ewentualnie wrzucę rozmowę z nią pod tym tagiem, tylko nie wiem kiedy. W tej chwili wolę być anonimowy, bo ludzie z reala wiedzą jaki mam nick na wykopie.

Zrobimy ankietę, a potem jeszcze raz ankietę która będzie poprzedzona rozmową na Skype z moją lubą i zobaczymy jakie będzie Wasze zdanie na ten temat.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

Czy brać się z nią?

  • Brać 64.6% (51)
  • Nie brać 35.4% (28)

Oddanych głosów: 79

  • 16
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak bait to bait, jak nie bait to sie bierz, ludzie większy hajs na głupsze rzeczy przejebują, najwyżej jakiś czas będziesz sobie pruł ruską modelke i na tym się skończy, w najlepszym wypadku będziesz miał ruską modelkę za żone i matke swoich dzieci.
Wielkich strat raczej nie widzę na horyzoncie, a żyje sie raz i #!$%@? w to co inni powiedzą, jak to powiedział Janusz Korwin Mikke albo Paulo Coelho
  • Odpowiedz
  • 2
@ewwwel Mnie tam bardziej rozbraja pytanie pod koniec czy Mirki sądzą, że ona leci na kasę. I w ogóle konsultowanie takich rzeczy z internetem. xD
  • Odpowiedz
@alfka: Otwarcie mu piszę/mówi, że chodzi o wyrwanie się ze swojego kraju, no ale cóż niektórzy potrzebują potwierdzenia w internecie od anonimowych osób :)
  • Odpowiedz
  • 6
@AnonimoweMikroWyznania Żadnych dziewczyn (a już na pewno nie kompletnie obcych) nie interesuje czy się spotykasz z Polką, Ukrainką czy Marsjanką.

@ewwwel Swoją drogą dość to ciekawe, Polka która leci na kasę, albo jakiegoś obcokrajowca to tutaj na wykopie zło wcielone. Ale jak to samo robi Ukrainka/Rosjanka to już jest cudowna kobieta.
  • Odpowiedz