Wpis z mikrobloga

Z tego co widzę, myliłem się i ten "double cashback" na #topcashback trwa do dziś w najlepsze więc przypominam:
na #everybuing jest 16% zwrotu !

Dodatkowo informuję, że w sklepie #lightinthebox gdzie ostatnio coś mireczki zamawiały stamtąd i chwaliły w sumie (jest ubezpieczenie od VAT między innymi) jest BAGATELA 24% zwrotu...

Co prawda dla mnie Topcashback to trochę scam, bo mnie oszukali lekko na cb, ale sporej rzeszy mireczków wypłacili to informuję. Osobiście daję im, trzecią i ostatnią szansę, bo #cebulamotzno ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Jako argument dodam, że oba sklepy są na liście Claim'ów gdzie można składać w razie czego ticket o naliczenie cashbacku:
https://www.topcashback.com/account/enquiries/missingcashbackclaims/submit

Jest to o tyle dziwne, że dla Banggood, Aliexpress i Gearbest tego nie ma i z tych sklepów właśnie zwrotu nie dostałem, no i nie miałem się jak odwołać, bo Claim'y dla nich nie działają.

Podsumowując, są spore szanse, że gdyby ktoś miał prbolemy to i tak załatwi poprzez support co trzeba ;) @Jordandc

#aliexpress #cebula #promocje #cashback
@trollasek @matiwoj11 @widmo82 @kruprz @Vestaul @kibiklops
  • 41
@trollasek: @widmo82: Ja na Eb kupiłem żarówkę yeelight RGB za $19, będzie $3 mniej mam nadzieję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A na LB jest chyba zwykła za $12 ( ͡° ͜ʖ ͡°), MiBand 2 za $24.

Dodatkowo są kupony jeszcze na LB od Topcashback, przy zamówieniu $50 -$5, $90 -$10 łączą się z cashbackiem, niestety na niektóre produkty jest wysoka cena wysyłki
mam poprzednią 720p i jak ja kiedys uruchomialem to bylem mile zaskoczony, mam nadzieje ze ta będzie znacząco lepsza. w nocy też daje radę. wysyłka tych nowszych jakos w wigilie chyba. ta co mam to ma funkcje detekcji ruchu i wysyla powiadomienie na telefon. nawet jak ktos ci ją ukradnie to ten moment kiedy nagrało złodzieja leci na chinski serwer :) Przez telefon mozesz sobie ogladac wszystko co sie dzialo. Mozna nawet