Wpis z mikrobloga

@koszyk: przypomina mi się opis aukcji motocykla który kupiłem "perełka mechaniczna"
spawane kartery ani #!$%@? tuleja w cylinder to nie jest perełka mechaniczna ( ͡° ʖ̯ ͡°)

jedź z kimś kto się zna, sprawdź czy nie był spawany z dwóch, albo czy nie był szpachlowany z każdej strony, czy nic w silniku nie wali itp.
przebieg to troche słaby wyznacznik zajebistości samochodu.
@koszyk:

Początkowo auto było wystawione za 26500 zł na allegro i ta cena jest odpowiednia dla tego auta


Powiedz mu, że dajesz 15000 zł bo to odpowiednia cena wg Ciebie.

A i jeszcze jedno mu powiedz, że niech da więcej wykrzykników.
@Shmit: one nie są powycierane, tylko to zaślepki ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo to straszny golas i jeżeli wcześniej był wystawiany faktycznie za dużo większą kasę to nie ma nic dziwnego w tym, że się nie sprzedał. A to, że wypucowany do sprzedaży, no to jaki ma sprzedawać, brudny?
@Pecherzyktarcia: cena nie jest wcale niska i nie była wysoka jak na ten rok produkcji. Golas golasem, poza tempomatem i grzaniem foteli plus skóry to tam nie ma za bardzo co dodawać No chyba ze chcesz mieć gps i radio z dolby pro Logic. A samochód długo już stoi bo jak swojego T5 kupowałem to juz widziałem to czerwone
@sos_z_gumijagod: @some1: @Pecherzyktarcia: @Shmit: @ADHD500: Ma go 2 miesiące. Sprowadził z Niemiec, ogólnie to zajmuje się starymi , zabytkowymi Mercedesami, myślał,że dorobi. Koleś brzmiał faktycznie na zrezygnowanego, że nie da się nic sprzedać tutaj po normalnej cenie bo każdy oczekuje ,że będą perełki w dieselu 10 lat, poniżej 200 tys. Po poprzedniej cenie podobno nikt nie dzwonił, dopiero po obniżce ma kilka telefonów.
@koszyk: wierzysz w to ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?! Każdy handlarz mówi ze nie jest handlarzem. Dobre s60 sprzedaje się zazwyczaj pierwszemu który oglądał. Kupiłem T5 które ma kilka rzeczy do zrobienia, ale wiem ze nie jest złożony z 3 i w miarę znam historie samochodu plus mam rachunki po poprzedniku i wiem co było robione a nie ściągnięty z Niemiec i stoi. Pomysł za ile on
@Shmit: cena nie jest niska, mimo... że to najtańsze s60 z tego rocznika? Ten samochód poza podstawę ma tylko parktronic i automat, brak klimy automatycznej, brak tempomatu, brak sterowania z kierownicy radiem, nawet radio nie ma cd, czujników zmierzchu, deszczu, jakości powietrza też brak, grzanych foteli brak, a ten model poza tym często spotyka się ze skórą, elektryką foteli, gps, pro logiciem, ksenonami
@sos_z_gumijagod: @Shmit: @Pecherzyktarcia: No właśnie chciałbym wierzyć bo kupowanie samochodu w PL to udręka. Wszyscy chcą zrobić Cię w chu*a. A to na przebiegu, a to na bez wypadkowości i jeszcze od nowego roku wyższe OC i podatek od sprowadzonych. Zrezygnowałem już z Diesela bo przebiegi i koszty potem. Rozważyłem marek i modeli chyba z 10 i jak nie koszty utrzymania to samochód bez charakteru. Jak żyć Panie premierze.
@koszyk: jak nie przeszkadza Ci wyposażenie(tylko bierz też pod uwagę, że potem i Ty będziesz miał go ciężej odsprzedać), to moim zdaniem warto przyjrzeć się mu bliżej, na volvoforum jest użytkownik Ryba, on zajmuje się sprawdzaniem Volviaków przed kupnem, możesz się z nim skontaktować i nie wiem jak jest obecnie, ale swego czasu w Volvo nie dało się zweryfikować wpisów książki z serwisów zagranicznych, więc nie wiem czy weryfikacja o której