Wpis z mikrobloga

Obecnie szukam mieszkania do kupienia w #wroclaw odezwałem się w tej sprawie do znajomego który pracuje w firmie zajmującej się nieruchomościami. Dał mój numer do różowegopaska lvl. 27 nazwijmy ją Karynka, aby się mną zajęła w tej kwestii.
Z Karynką kilka razy rozmawiałem przez telefon i wysłała mi kilka e-maili z ofertami nieruchomości. Gdy ostatnio spotkałem owego znajomego rozmowa wyglądała mniej więcej tak:
- Ej co tam ustawiłeś się z K?
- Jeszcze nie jakoś w przyszłym tygodniu...
- O to stary nie zwlekaj, to jest dobra loszka hehehe i do tego wolna pokaże Ci na FB
Na FB patrzę rzeczywiście 9-10/10, mocny makijaż, mina typowej korpo-suczy, intensywna szminka. Wtedy szczerze mówiąć bardziej mnie to zasmuciło niż ucieszyło. Dziewczyna ładna, ale pewnie z charakteru agresywna i będzie mogła nawet wykorzystywać swoje atuty aby czasami wywrzeć na mnie presję w tak ważnej sprawie jak kupno mieszkania. Szczerze mówiąc pomyślałem, że lepiej gdyby to jednak był konkretny niebieskipasek z którym bym szybko wszystko załatwił.
No ale z racji interesów, ustawiliśmy się dzisiaj z rana na oglądanie mieszkania.

Karynka przyszła, ale wyglądała inaczej niż się spodziewałem. Dalej bardzo ładna dziewczyna, takie 8/10 w skali wykopków, ale mi te 8/10 podobało się bardziej niż 10/10 ze zdjęcia. Zamiast korposuczy delikatna urodza, makijaż też łagodniejszy. Na zdjęciach nie uśmiechała się wcale, a tutaj przeciwnie... aparatem, który według mnie dodawał jej tylko uroku. Ogółem osoba całkiem inna niż się spodzieałem.

Dlatego nie rozumiem, dlaczego niektóre #rozowepaski tak się przerabiają do zdjęć? Może i robiąć się na 10/10 do instagrama, złapiesz 10k followersow czy kij wie tam czego, ale takie coś szybciej przeszkodzi niż pomoże spotkać normalnego chłopaka. Możliwe że opisywana Karynka gdy idzie na dyskotekę wieczorem również tak wygląda i dzięki temu ma 100% atencji, ale 0% nawiązywania znajomości.

Nie chcę aby ten post był kolejnym hołdem mizogonii, wręcz przeciwnie. Uważam właśnie że jest bardzo dużo fajnych i wrażliwych dziewczyn, ale z pewnych względów przyjmują one taki styl ubierania/zachowania że przez to automatycznie skazują się na samotność, którą tylko trochę osładzają sobie atencją.
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #wroclaw
  • 4