Wpis z mikrobloga

Mam doświadczenie zawodowe, ale nie w branży, której obecnie się podejmuje - informatyk.
Jakie widełki proponujecie na wynagrodzenie (do ręki) na stanowisko informatyka w sporej firmie w woj. mazowieckim na pół etatu?
Zupełnie nie wiem ile negocjować :/ 1400-1500 będzie ok?

#pracbaza #informatyka
  • 20
  • Odpowiedz
@michael94: @Rasty: Gość zadał pytanie, a mirkom nie chce się nawet rozwinąć tematu, bo to pewnie poniżej ich godności.
1500 na pół etatu na helpdesku, to mało waszym zdaniem? Bo zakładam, że takie, albo podobne stanowisko ma kolega @Gadzinski, pisząc o informatyku. Mazowieckie, to też szeroki rozjazd, ale tu pewnie koledzy z biur na ostatnim piętrze Rondo 1 i o sumach poniżej 15K raczej nie dyskutują.
  • Odpowiedz
@Fafnucek: co tu rozwijać gość pyta "na stanowisko informatyka w sporej firmie w woj. mazowieckim na pół etatu?
Zupełnie nie wiem ile negocjować :/ 1400-1500 " a ty piszesz o helpdesku na pól etatu, czyli jak ktoś cie pyta gdzie jest łazienka bo zesram się w gacie, to odpowiadasz ,czekaj rozwińmy temat . Skoro na tyle wycenia swoje możliwości to co mu mam powiedzieć .
Odpowiedz jest prosta, dużo umiesz,
  • Odpowiedz
@Fafnucek: Ja #!$%@? przestań się spinać, pytanie jest źle zadane, nie wiadomo co ma robić na tym stanowisku, nie wiadomo czy ma jakieś wykształcenie - doświadczenia nie ma. Np. w lidlu w Warszawie na start dają 3500 brutto więc za pracę jakiegokolwiek informatyka tam - to będzie mało, ale przecież nie napisał gdzie.
  • Odpowiedz
@maniano887: @Fafnucek:
ufff. jedyni, którzy postanowili pomóc :)
Zajmował się będę administracją około 30 stanowisk komputerowych w firmie.
W grę wchodzi dbanie o poprawne działanie komputerów i urządzeń peryferyjnych, usuwanie usterek związanych z siecią wewnętrzną, instalacja oraz konserwacja urządzeń sieciowych + mniejsze rzeczy typu ktoś zgłasza usterkę i trzeba zrobić.
  • Odpowiedz
@Rasty: p.s. no jak mnie ktoś pyta którędy do łazienki, bo go sraka ciśnie, to nie komentuję, że wniiskując po pańskim wytrzeszczu to musi pana ta wraka nieziemsko cisnąć, pewnie po grochówie.
A porównanie dałeś, nomen omen, z dupy, bo tu nie jest sytuacja awaryjna i sibie możemy temat rozwijać, jak srajtaśmę.
  • Odpowiedz
@Fafnucek: wiesz co to piszesz, wiesz jak wygląda pól etatu w takie formie, #!$%@? pracy na etat a pól czasu i pól kasy. 10 kompów nie działa robisz 5 idziesz do domu? na drugi dzień 5 osób nie ma na czym pracować i co mówisz nie mogłem tego szybciej naprawić i 5 osób musi mieć wolne bo ty nie naprawiłeś. Powodzenia .
  • Odpowiedz
@Rasty: kurna, jak w każdej robocie. Mam teraz na głowie trzy duże projekty, idą święta, kierownik mojej pracowni się pochorował i zostałem sam z tym majdanem. Tajoj, bywa.
Ile byś chciał za taką robotę, jaką opisał op, 2 tys. 3 tys.? Za pół etatu?
  • Odpowiedz
@Fafnucek: po pierwsze dwa pól-etaty, admin sieci i serwisant. Nie, nie w każdej tak jest ja w umowie zaznaczył bym sobie nadgodziny płatne "jakaś stawka" dodatkowo, nie szanując siebie nie oczekuj szacunku od innych. Oczywiście można się poświecić i czasami jak deadline blisko a klient dobry to trzeba się poświecić ale nie za free. Co bym zrobił 20 h tyg w normalne godziny pracy wszystko ponad to nadgodziny stawkę nadgodzin
  • Odpowiedz