Wpis z mikrobloga

@Dragon57: Inteligentny gość, dobry krótki premier techniczny, bardzo dobry szef NBP.
Właśnie takie zabawy ala Piotrowicz co poniektórych, prowadzą do takich akcji - że zaczynamy polowanie na czarownice.
W PZRP pod koniec lat 70-tych było 3,5 mln ludzi. Wiele zawodów bez legitymacji partyjnej było kompletnie zamkniętych.
@Thorkill: Komuszku - widzisz Piotrowicza u kogoś a nie widzisz Belki w swoim oku. We wszystkich krajach postkomunistycznych komuchy miały całkowity zakaz piastowania funkcji publicznych, tylko w IIIRP tj PRL-u bis nie
Wprowadził kolejny podatek - belki


@Kaczypawlak: Słuszna uwaga - zapomniałem o tym. Za to zdecydowanie minus.

Komuszku - widzisz Piotrowicza


@Dragon57: Ale przecież ja tu broniłem (moze nie wprost) Piotrowicza. W sensie że nagonka jest przesadzona i niewspółmierna do ewentualnej winy.
We wszystkich krajach postkomunistycznych komuchy miały całkowity zakaz piastowania funkcji publicznych, tylko w IIIRP tj PRL-u bis nie


@Dragon57: Chyba oszalałeś, w Brukseli masz komunistów z byłej NRD. Ponadto w takim razie PO by straciła ponad setkę osób partyjnych jakby taki przepis był u nas, a Rzepliński by nie był obecnie prezesem TK xD