Wpis z mikrobloga

@schwanz: wirusy to ja miałem jak byłem debilem który nie ogarnia podstaw bezpieczeństwa, teraz wystarczy firewall i jakiś zarządzacz zezwoleniami czy coś w tym rodzaju, wirusa to ja nie miałem od 4 lat [bo przez pierwszy rok nie ogarniałem jak trzeba]

także wybacz, jesteś... no sam wiesz...

poza tym na windzie też jest cisza xD zależy od sprzętu i reszty rzeczy, jak dla mnie macos jest za drogi żeby w ogóle
@schwanz: dlatego to jest jego słabość bo apple zdziera hajs zamiast zaorać resztę, oni mają taki marketing że spokojnie sprzedadzą mac booka za 250$ i zarobią tym jakieś 100 miliardów [albo więcej] mogliby zrobić świąteczną promocję, ludzie by się rzucili xDDD ale wolą być emejzing, banda idiotów
@ly000: naucz się czytać, oni zawyżają ceny, poza tym marketing, w ich przypadku to byłyby grube miliardy w porównaniu do kosztów produkcji, raz na rok nic im się nie stanie jak zarobią 100$ od łebka
@bekazpolski: tak, tak. janusz marketingu wie lepiej. niech od razu za 50$ zaczną sprzdadwać. i dlaczego inni producenci nie mogą tak zrobić? oni nie mają takiego markietnug czy co? bo nie rozumiem o co ci chodzi. macbooki są aktualnie (a przynajmniej były, bo nie wiem jak z tymi najnowszymi) w konkurencyjnych cenach, niczego nie zawyżają, konkurencja nie oferuje nic lepszego w podobnej cenie.