Wpis z mikrobloga

Właśnie wróciłem z Pragi i na swoim biurku znalazłem pięknie zapakowaną paczuszkę prosto z Krakowa! Cebuli nie było, ale innych słodyczy mam teraz pod dostatkiem ;-)
Dzięki wielkie @Haz111 !!!
Możesz być pewny, że paczka nie trafiła do piwnicy, kubek przetestuję jak tylko miody skończą pracować, krówkami obdzielę rodzinę i znajomych, bo chociaż bardzo je lubię to nie dam rady zjeść aż tyle, pierniczki trochę się pokruszyły, ale na pewno nie zmieniły smaku. Orzechy nerkowca w deserowej czekoladzie już są zarezerowane przez moją narzeczoną, więc pewnie nawet ich nie powącham :P

List super, dziękuję serdecznie za świetne życzenia (właśnie się zorientowałem, że ja w moim liście nie napisałem żadnych - z góry przepraszam!)

Co do anegdoty o projektantach stojących pod mostami, przez które jadą ciężarówki to też o tym słyszałem zanim jeszcze poszedłem na studia #budownictwo, ale osobiście nigdy nie widziałem takiej próby ;-) Nie jestem też projektantem mostów dlatego raczej nigdy nie spotka mnie takie wyzwanie, ale myślę że gdybym już taki zaprojektował i jego budowa doszłaby do skutku, to nie bałbym się pod nim rozbić pikniku :D

Mam nadzieję, że Ty również będziesz zadowolony ze swojej paczki i to nie będzie Twoja pierwsza i ostatnia #wykopoczta !

PS Nie trać życia na granie w pokemony ;-)
Pobierz Comprido - Właśnie wróciłem z Pragi i na swoim biurku znalazłem pięknie zapakowaną pa...
źródło: comment_PEBbhcEKMosXGyOdkxOtN2TbEF032rHs.jpg
  • 1
@Comprido - cieszę się, że Ci się podobało :) Pierniki najlepiej zachowaj do świąt, wtedy powinny mieć idealną konsystencję. Co do Pokemonów to nie martw się - złapałem się na chwilową modę, a potem mi przeszło ;)

PS. Miłego strzelania z folii bąbelkowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)