Wpis z mikrobloga

W dniu dzisiejszym przyszła do mnie #wykopaczka Była to moja pierwsza edycja i z pewnością nie ostatnia. Na przyszłość już będę wiedział, że list powinien być dłuższy i bardziej spersonalizowany. Jeżeli chodzi o list to ja aż tak się nie przyłożyłem, obiecuję poprawę ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ale do meritum. Jestem bardzo miło zaskoczony zawartością. Książka zostanie przeczytana jeszcze w tym tygodniu. Płyta będzie mi towarzyszyć w samochodzie. Puchatymi breloczkami podzielę się zgodnie z planem z #rozowypasek Sok mi już towarzyszył do obiadu, a po wszystkim siedzę cały na biało przed laptopem w eleganckim T-shirt'cie. Piękne zdjęcie będzie zdobić mi ścianę, ponieważ planujemy dwie ściany udekorować zdjęciami z naszego życia. A mirko to też część życia ( )
Z połowy śliwek w czekoladzie, które mi zostawiłeś też już jest połowa. Reszta dla różowego :)
Wesołych i spokojnych @mateusznakonieczny2323, raz jeszcze dziękuję!

PS. Ogromne dzięki organizatorom. Fajnie przeżyć coś takiego w tym nudnym, dorosłym życiu (ʘʘ)
Pobierz noniewiem - W dniu dzisiejszym przyszła do mnie #wykopaczka Była to moja pierwsza edy...
źródło: comment_1kl5OjBLwjRgbvXIqf1Px8A8utoHadLs.jpg
  • 3